מה באמת צריך לדעת על שירים לבת מצווה?

לתכנן בת מצווה לבת הבכורה שלכם, או בר מצווה לילד הצעיר, זה תמיד דבר מרגש. ההורים של ימינו רוצים, כמו כל ההורים לאורך ההיסטוריה, לראות את הילדים גדלים מאושרים ואין ספק שחגיגות סביב יום ההולדת ה 12 אצל בנות ויום ההולדת ה13 אצל בנים הן תמיד מרגשות. אם יש דבר ספציפי אחד שאתם חייבים לדעת לגבי בת המצווה של הבת או בר המצווה של הבן, זה שהיום מדובר על חגיגות מיוחדות לכל דבר. זאת אומרת, שאם בעבר ניתן היה להסתפק בארוחת ערב צנועה בבית שאליה נהוג היה להזמין את המשפחה הכי קרובה, הרי שהיום זה כבר לא כך. היום אין ילדה שלא הייתה רוצה שההורים ישכרו בשבילה אירוע באחד ה – מועדונים לבת מצווה שבו היא תעשה את החגיגה שלה, ממש כמו שכל נער חולם על גן אירועים שבו יעשו לו בר מצווה גדולה. מעבר לכך שאתם צריכים לבחור את המקומות הכי יפים לאירועים כאלה, כדאי שתדעו שיש עוד כמה אפקטים ואלמנטים שכדאי לשלב באירועים מסוג כזה, כמו לדוגמא: שיר כניסה לבת מצווה. שירים לבת מצווה, כמו שירים לבר מצווה, זה לא רק לבחור את רשימת ההשמעה של השירים באירוע אלא זה גם להשקיע בשיר כניסה מיוחד. אין לכם מושג על מה מדובר ועל מה הבת שלכם לא מפסיקה לחלום? אם כך, כדאי שתעניינו במאמר שלפניכם כי הוא יסביר לכם דבר או שניים על העניין.

עם איזה שירים לבת מצווה נהוג להיכנס לאירוע?

ראשית, נבהיר ונאמר: שיר כניסה לבר מצווה או לבת מצווה זה משהו שבעבר אי אפשר היה בכלל לדמיין ולכן ברור מדוע אתם לא יודעים על מה מדובר. שנית, זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם: כאשר האורחים כבר נמצאים באולם או יושבים באחת מסעדות לאירועים, וממש כאשר רוצים להתחיל את החגיגה עצמה, כלת בת המצווה מתלבשת יפה, לוקחת מיקרופון ונכנסת כשהיא שרה סולו וצועדת תוך כדי כך לאולם עצמו! אתם יכולים לתאר לכם את ההתרגשות שאוחזת בילדה שחוגגת בצורה כזאת את בת המצווה שלה? או בילד שנכנס כך לאירוע הגדול של חייו? יש כאן כמה אלמנטים שמשתלבים יחדיו, כאשר הראשון שבהם זה ההתרגשות על כך שהאירוע מיועד לילד או לילדה. שנית, השירה מול האורחים הרבים מרגשת ובנוסף, יש כאן סוג של הופעה. לכן זה ברור מדוע בנות רבות חולמות על שירים לבת מצווה שאיתם ניתן יהיה להיכנס לאולם, ממש כפי שבנים רבים חולמים על שירים לבר מצווה לחגיגות שלהם. לכן, אם גם הילדים שלכם לא מפסיקים לדבר על כך שהם מעוניינים באטרקציה הזאת, כדאי שתיקחו זאת בחשבון בתור אופציה רלוונטית ביותר כי זה ישמח את הילד מאוד.

שירים לבת מצווה איך מתכוננים לקראת הכניסה הגדולה?

כאשר מדברים על שירים לבת מצווה שאיתם אפשר להיכנס לאירוע, ניתן לראות שצריך לעשות הכנה של ממש. כלומר, זה לא שהילדה, או הילד, לוקחים ככה סתם את המיקרופון ומתחילים לשיר בפני הקהל הגדול. למעשה יש לא מעט פגישות עם אנשי מקצוע שעוזרים לילד או לילדה לשיר, מלמדים אותם למה חשוב לשים לב ואף מקליטים אותם בצורה מקצועית. לכן, כאשר מדברים על שיר כניסה לבר מצווה או לבת מצווה, למעשה הרבה פעמים מדברים על שיר שמוקלט מראש. בצורה כזאת הנער או הנערה פחות מתרגשים אך זה עדיין הקול שלהם שמושמע בפני כל הקהל הרחב ולכן זה מרגש מאוד. בנוסף לכל אלה, כמובן שגם האווירה באולם תורמת לחגיגיות ואפילו הבגדים שלובש חתן בר המצווה או כלת בת המצווה יוסיפו, מה שאומר שבסופו של דבר מדובר על רגעים חגיגיים מאוד.

כמה עולה הנושא של שיר כניסה לבת מצווה?

כמובן שכל חברה שתעניק לכם שירות סביב העניין של שיר כניסה לאירוע, כלומר אותו שיר מרגש שתשיר הילדה בבת המצווה שלה, תגבה מכם גם לא מעט כסף. השירות כולל בדרך כלל, בשלב הראשון, את העזרה בבחירת השיר המתאים ביותר לכניסה לחגיגה ולאחר מכן, את העובדה עליו. כפי שהזכרנו לעיל, העבודה עם הילדה יכולה לכלול מספר מפגשים שונים אשר בכל אחד מהם עובדים על בית אחד, על הפזמון או אפילו על הריקוד של הילדה. בנוסף לכל אלה, כמובן שצריך גם לבצע את ההקלטה ולכן זה טבעי שלכל חברה מקצועית שתעניק לכם שירות בתחום הזה יהיו גם מחירים אחרים. כאשר אתם מנסים לחשב כמה תעלה לכם בת המצווה כולה או בר המצווה שאתם עושים לילד, בהחלט כדאי יהיה לקחת בחשבון גם את שיר הכניסה. זו ללא פסק עוד אטרקציה חשובה מאוד שרוב הילדים לא ירצו לוותר עליה ויש לכך מחיר שתצטרכו לשלם. מצד שני, ולמרות שלא מדובר על עלויות נמוכות, כדאי יהיה גם לקחת בחשבון את העובדה שמדובר על מזכרת שתישאר אח כך לכל החיים ולכן זה שווה את ההשקעה שלכם. כלומר, גם בעוד עשרים שנה, כאשר תרצו לשמוע איך הבית שלכם שרה בבת מצווה שלה כשהיא הייתה בת 12, תוכלו לעשות זאת בקלות.

 

לאיזה אולפן הקלטות מקצועי כדאי לפנות להקלטת שירים לבת מצווה?

האמת היא שכאשר מדברים על הקלטה של שיר כניסה לאירוע כמו בר מצווה או בת מצווה או אם בחרתם לחגוג באחת המסעדות לבת מצווה בארץ, השמיים הם הגבול מבחינת אנשי המקצוע שאליהם אתם יכולים לפנות. כלומר, יש הרבה מאוד אולפני הקלטות ויש לא מעט מורים לפיתוח קול שיוכלו לעבוד קצת עם הילדים שלכם כדי לשפר עוד יותר את ההישגים שלהם. מה שכן, חשוב לזכור שאתם צריכים להיות חלק מכל העניין הזה וזה אומר שאתם צריכים ללוות את הילדים לאולפן, לשיר איתם לפעמים ובעיקר, להיות הנהגים שלהם בכל פעם מחדש. לכן, אם אתם יכולים לבחור אולפן הקלטות שיהיה כמה שיותר קרוב אליכם או שישתלב עם שאר המשימות שאיתן אתם מתמודדים בחיי היום יום, זה עדיף. אומנם אתם רוצים לעשות הכול כדי שהילדים יהיו כמה שיותר מרוצים ושמחים, אך מצד שני, הכול חייב להישאר בפרופורציות של השקעה שאתם יכולים לעמוד בה מכל הבחינות.

איך לבחור שירים לבת מצווה לאירוע?

מעבר לכך שצריך לבחור את השיר שאיתו ילדת יום ההולדת תיכנס לבת מצווה שלה, כמובן שצריך לחשוב גם על עוד שירים לבת מצווה ועל שירים לבר מצווה שיוכלו להתאים לאירוע וגם בבחירת כיפות לבר מצווה. יש אומנם אפשרות לבחור תקליטן ולתת לו את האחריות לבחור לבד את כל השירים, כי אין לכם סבלנות להתעסק בכך או כי אין לכם פנאי לכך, אבל האמת היא, שזה חבל. התקליטן שיהיה אחראי על השמעת השירים באירוע עובד בשבילכם ואתם עומדים לשלם לו לא מעט כסף. לכן, אם אפשר להסביר לו איזה טעם מוזיקלי יש לכם ואיזה שירים תרצו שילוו את החגיגה, חבל יהיה לוותר על כך. עוד דבר שכדאי לשים לב אליו כאשר אתם מנסים לבחור שירים לבר מצווה או שירים לבת מצווה, זו השאלה האם חשבתם על כל הקהל. כלומר, מצד אחד צריכים להיות שירים שמתאימים לטעם של הקהל הצעיר ואשר יגרמו להם לקום ולרקוד, אך מצד שני, יש להתייחס גם לאורחים המבוגרים יותר. בנוסף לכך, אפילו אם אתם באופן אישי פחות אוהבים מוזיקה מזרחית אך ברור לכם שזו בדיוק המוזיקה שתגרום לאורחים שלכם לקום ולרקוד, כדאי יהיה לשלב גם מוזיקה כזאת בחגיגה. אם אין לכם מושג איך לבחור שירים לבת מצווה כדאי יהיה להתייעץ לא רק עם אנשי המקצוע אלא גם עם הורים שכבר עשו חגיגות כאלה לילדים שלהם בזמן האחרון. מתוך הניסיון האישי שלהם הם יוכלו לעזור לכם לבחור את רשימת ההשמעה המתאימה ביותר לאירוע ואין ספק שזה יוסיף להצלחת החגיגה כולה.

חברת הקלטות עם המלצות לשירים לבת מצווה

אתם מתלבטים לא רק לגבי בחירת התקליטן שילווה את האירוע ולא רק לגבי בחירת רשימת שירים לבת מצווה אלא גם לגבי בחירת חברת ההקלטות? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. רוב ההורים באים, ובצדק, בגישה שאם כבר עושים משהו ומשקיעים באטרקציה מיוחדת כמו שיר כניסה לחגיגה, הרי שכדאי לעשות זאת כמו שצריך. זה אומר שאם אפשר לבחור מראש את חברת ההקלטות הכי טובה ומקצועית שיש, מדוע לוותר על כך ומדוע להתפשר על פחות מהטוב ביותר? אם גם אתם מרגישים כך אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק כמה שיותר מידע אודות החברה שאליה אתם מתקשרים. האם היא מקצועית? האם יש מי שיוכל להמליץ עליה? שווה לבדוק פרטים כאלה לעומק כי זה יוביל להצלחה גדולה יותר בסופו של דבר.

שירים לבת מצווה בחירת התקליטן שילווה את האירוע

אם כבר יש לכם ביד רשימת שירים לבר מצווה או לבת מצווה, אתם בוודאי רוצים להבטיח שגם יהיה לכם תקליטן מצוין שיוכל ללוות את האירוע כולו. לכן עולה השאלה אל מי כדאי להתקשר וממי עדיף להזמין שירות כזה, כי מה פתאום שתוותרו על פחות מאיש המקצוע הכי טוב שקיים? עם זאת, מה אתם באמת יודעים על אותם תקליטנים שונים שיכולים להציע שירות כזה לבת מצווה או לבר מצווה? ואיך תוכלו לדעת מראש שבחרתם באיש מקצוע משכמו ומעלה? יש כמה פרטים שיוכלו לעזור לכם לבחור את התקליטן שישמיע שירים בבת המצווה של הילדה, ואחד מהם זו השאלה עד כמה הוא מנוסה. האם באמת תרצו להפקיד את המשימה החשובה של השמעת המוזיקה בחגיגה בידי מי שהוא שלא מגיע עם מספיק ניסיון? או שאולי אתם רוצים לדעת שבחרתם נכון ושאפילו אם תרצו לעשות שינויים תוך כדי החגיגה זה יהיה אפשרי כי התקליטן שלכם יהיה ערוך לכך? הדבר הבא שכדאי לברר זו השאלה האם לתקליטן שלכם יש את כל הציוד הכי משוכלל שקיים כי חבל להתפשר על מישהו שלא מגיע עם ציוד מוביל. יש משמעות לרמת הטכנולוגיה ולמכשירים השונים שאיתם מגיע התקליטן כי זה יעזור לו להשמיע את כל אותם שירים לבת מצווה שבהם בחרתם. זה לא משנה אם החגיגה שאתם עושים מתקיימת בטבע או באולם סגור, כי בכל מקרה ציוד ההגברה חייב להיות כמה שיותר מוביל. לכן, אפילו אם תקליטן מסוים מבקש מכם מחיר הרבה יותר גבוה לעומת תקליטנים אחרים, בהחלט יכול להיות שכדאי לכם לבחור באותו איש מקצוע. הרבה פעמים מחיר גבוה יותר מעיד, בין היתר, על הניסיון, על הידע ועל הציוד שאיתו מבטיח להגיע התקליטן לחגיגה, אז למה לא לבחור בו? אתם תראו שהשילוב שבין השירים היפים, שיר הכניסה לאירוע וכל שאר האלמנטים זה מה שיהפוך את האירוע הקרוב למשהו שאי אפשר להפסיק להיזכר בו בחיוך ולכן זה שווה את ההשקעה.

שום דבר לא נמצא!

 

קרא עוד
דילוג לתוכן