מה באמת צריך לדעת על בחירת קייטרינג לאירועים?

כל מי שמתמודד עם משימה כמו הפקה של אירוע במיוחד באחד ה-מועדונים לבת מצווה הגדולים, בין אם מדובר על אירוע כמו בר מצווה, בת מצווה או אפילו חתונה, יודע שהוא צריך להקדיש מחשבה ללא מעט פרטים. איפה מקיימים את החגיגה? ואיך עושים הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת? והאם יש פרטים שיכולים להיות חשובים יותר מאחרים ומשפיעים יותר מאחרים על הצלחת החגיגה? אם גם אתם עומדים היום חסרי אונים מול הנושא הזה, כדאי שתדעו: לכל פרט יש את החשיבות שלו. זה אומר שממש כפי שלא תבחרו ככה סתם את המקום שבו תעשו את בר המצווה, כך גם לא כדאי להקל ראש בשאלה מה הילד ילבש לחגיגה או איזה מוזיקה תשמיעו. בנוסף לכך, אם תשימו את עצמכם בנעליהם של האורחים, לא תוכלו להתחמק מהעובדה שגם לאוכל יש חשיבות. למעשה יש לא מעט אנשים שמגיעים לאירועים שונים והדבר שהכי מסעיר אותם ושלו הם הכי מחכים, זו הארוחה. לכן זה לא משנה אם מדובר על אירוע קטן, גדול או על אירוע בינוני, כי בכל מקרה כדאי יהיה להקדיש מחשבה רצינית ומעמיקה לשאלה איזה שירותי קייטרינג אתם רוצים להזמין.

בחירת הסגנון קייטרינג לאירועים

אחד מהדברים הראשונים שכדאי לעשות כאשר מחפשים שירותי קייטרינג לשבת חתן או קייטרינג לאירועים קטנים אחרים, זו שאלת הסגנון. האם יש אוכל שנראה לכם מתאים יותר לאירוע שלכם? והאם באמת נראה לכם שלכל אירוע יכול להתאים אותו אוכל וגם ב- מסעדות לאירועים? כלומר, בדרך כלל כאשר מדובר על אירוע כמו הרמת כוסית בעבודה, אין ספק שגם מגשי אירוח פשוטים, טעימים ויפים יוכלו לעשות את העבודה. מצד שני, אם מדובר על החתונה שלכם, כנראה שתרצו להזמין שירותי קייטרינג יותר מתוחכמים. חשוב להבין שכאשר מדברים על קייטרינג לאירועים השמיים הם הגבול וזה אומר שתוכלו לבחור בין מגוון אדיר של אפשרויות. ניתן לבחור אוכל צמחוני, אסאדו או כל מיני סגנונות אחרים של מאכלים כך שאין ספק שכדאי להתאים את שירותי הקייטרינג שאתם מזמינים לסוג האירוע שאתם רוצים להפיק.

קטריינג לאירועים האם חשוב להזמין אוכל כשר או לא?

אין ספק שזו עוד שאלה שיש לה משמעות אדירה, כי מי היה רוצה שחלק מהאורחים שלו לא ירגישו בנוח? חשוב בנקודה הזאת להבין: אפילו אם אתם בעצמכם לא שומרים על נושא הכשרות ואפילו אם מבחינתכם זה לא עניין, עלול להיות שעבור חלק מהמוזמנים שלכם זה נושא מאוד חשוב. יש אנשים שלא יאכלו בכלל מהאוכל אם הם לא יהיו בטוחים שהוא כשר ולכן, אם אתם יכולים להזמין שירותי קייטרינג כשרים, זה עדיף. אומנם זה נכון שחלק מאיתנו בטוחים שאוכל כשר אינו מספיק טעים אך האמת היא, שהיום זה כבר לא כך. ראשית, היום בכל עיר בישראל יש הרבה מאוד חברות שמציעות שירותי קייטרינג כשרים ושנית, יש היום הרבה יותר הבנה, ניסיון וידע בתחום הזה. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם אם בחרתם להזמין אוכל כשר, הוא יכול להיות טעים במיוחד והאורחים לא יפסיקו לאכול ממנו.

קטריינג לאירועים אלגנטיות בהגשה

עוד דבר שאנחנו ממליצים לכם לבדוק כשאתם תוהים מאיזו חברת קייטרינג תרצו להזמין שירות, זו השאלה האם האוכל נראה לכם אלגנטי ומעורר תיאבון או לא. הניסיון מוכיח, מעל לכל ספק, שאנשים אוכלים לפני הכול עם העיניים. זה אומר שאם האוכל נראה להם מושך ויפה הם באמת ייגשו ויאכלו ממנו. לעומת זאת, אם האוכל לא ייראה מספיק טוב עלול להיות שהאורחים לא יתקרבו אליו והקערות הגדולות תעמודנה כאבן שאין לה הופכין. לכן, בבואכם לבחור חברת קייטרינג שממנה אתם חושבים להזמין שירות מקצועי של אוכל לאירוע, כדאי יהיה לבדוק גם איך מגישים בה את המנות. צריך להיות שילוב של צבעים בין המנות השונות והכול צריך להיות מסודר יפה ובצורה כמה שיותר אלגנטית. זה מה שיבטיח שהאורחים יתקרבו, יטעמו ויוכלו באמת להתרשם מהאוכל שבחרתם עבורם.

קטריינג לאירועים שילוב נכון של מנות

חשבתם שבכך די ואתם כבר מוכנים לבחור את חברת הקייטרינג שלכם? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. יש עוד דבר משמעותי ביותר וזה השילוב של כל המנות בתפריט. כלומר, בין אם אתם בוחרים להזמין שירותי קייטרינג חלבי ובין אם אתם מעדיפים קייטרינג בשרי, אין ספק שיש כאן מקום להתייחס לשילוב שבין המנות השונות. האם המנות הראשונות קשורות זו לזו? הם הן מספיק מגוונות או שהן קצת חוזרות על עצמן? והאם יש קשר בין המנות הראשונות, המנות העיקריות והקינוחים? אין שום סיבה לקחת סיכונים מיותרים ובהחלט כדאי לעבור על התפריט ולראות שהוא מוצא חן בעיניכם. אתם צריכים להרגיש גאווה על האוכל שאתם מגישים אורחים שלכם ביום החג שלכם כי בסופו של דבר, זה חלק ממה שיקבע האם הם ייהנו בחגיגה שאתם עושים להם או לא. בנוסף לכך, כדאי גם לקחת בחשבון את העובדה שיש חברות קייטרינג שבהן הלקוח יכול להרכיב את התפריט וזה נותן לכם יד עוד יותר חופשית. מצד שני, אם אתם לא מבינים הרבה בתחום הזה ואם אתם לא רוצים להתעסק בנושא הזה, כדאי שתדעו שתמיד ניתן יהיה להתייעץ עם המומחים של חברת הקייטרינג ולהסתמך על מה שהם מציעים לכם.

קטריינג לאירועים כל הסיבות לבוא ולטעום את האוכל

חשבתם לרגע שתוכלו להזמין שירותי קייטרינג ככה סתם כי חברת הקייטרינג נראתה לכם טובה? או אולי בגלל שהמנות נראו לכם מעניינות? אם כך, אנחנו כאן כדי לעצור אתכם מלעשות את הטעות החמורה הזאת. אתם חייבים להבין: האוכל שאתם מגישים לאורחים שלכם באירוע מראה מי אתם והוא זה שגורם להם להבין האם השקעתם בהם ובכל הפרטים של האירוע או לא. זו הסיבה לכך שאין כאן מקום לטעויות ואין מקום להסתמך רק על דעתם של אחרים. כלומר, זה בהחלט נכון שאתם יכולים לקרוא חוות דעת שונות אודות חברות קייטרינג שיכולות לבוא בחשבון, אך זה לא באמת תחליף לטעימת המנות. בנוסף לכך, בדרך כלל חברות קייטרינג רציניות גם שמחות להזמין את הלקוחות שלהן לערב של טעימות וזו חוויה מהנה בפני עצמה. לכן, אם אתם יכולים ליהנות גם מערב טעימות שבו תוכלו לאכול את כל התפריט של חברת הקייטרינג ועוד בחינם, למה שתוותרו על כך? בצורה כזאת תהיו שלמים ובטוחים יותר עם ההחלטה שלכם ולכן זה כדאי.

קטריינג לאירועים מה כולל השירות שעליו אתם עומדים לשלם?

הדבר הבא שאנחנו מבקשים להסב את תשומת ליבכם אליו זו השאלה על מה אתם משלמים כמו שקראנו במאמר כיפות לבר מצווה. זה מאוד קל להגיד שאתם משלמים על האוכל, אך מה זה באמת כולל? האם זה כולל גם את התוספות למנות העיקריות? והאם הצעת המחיר שחברת הקייטרינג נותנת לכם כוללת גם את הקינוחים? חשוב לנו להאיר את עיניכם לעניין הזה כי לא תמיד זה המצב. יש חברות קייטרינג שאומנם מציעות מחירים נפלאים אך כאשר יורדים לפרטים מגלים שלא תמיד זה כל כך משתלם. בנוסף לכך, אחד מהדברים שצריך להיות מודעים אליהם זה שברוב המקרים הצעת המחיר שתקבלו לא תכלול את המשקאות החריפים. זה לא משנה אם זו בר מצווה או כל חגיגה אחרת, כי בכל מקרה בוודאי יהיו באירוע גם אנשים מבוגרים יותר שכן שותים אלכוהול. לכן, אם אתם רוצים לתת לאורחים שלכם הרגשה שאתם מארחים אותם באמת בנדיבות ואם אתם רוצים לפנק את המוזמנים שלכם, כדאי יהיה לשלב גם לא מעט משקאות אלכוהוליים טובים. במידה ואתם שמים לב שחברת הקייטרינג לא הכניסה את הנתון הזה בהצעת המחיר, כדאי יהיה לקחת זאת בחשבון ולראות איך אתם מתמודדים עם ההוצאה הכלכלית הזאת. לא אחת קורה שהמשקאות החריפים עולים לא מעט ולכן יש גם אנשים שחודשים לפני האירוע מתחילים לקנות בדיוטי פרי בכל נסיעה מספר בקבוקי שתייה.

קטריינג לאירועים האם אתם מעדיפים בופה או הגשה?

עוד פרט שיכול להשפיע על הצלחת האירוע, זו השאלה האם אתם רוצים להזמין שירותי קייטרינג איכותיים שכוללים גם הגשה או לא או לחלופין לחגוג באחת כיפות לבר מצווה שתבחרו. בלא מעט אירועים מסוגים שונים אנחנו רואים שמי שמפיק את האירוע בוחר באופציה של בופה ויש לכך יתרונות רבים. בצורה כזאת האנשים קמים, אומרים שלום אחד לשני ולא נשארים יושבים רק בשולחנות שלהם. מצד שני, יש גם משהו מאוד נוח בכך שהמלצרים עוברים ומציעים אוכל לכל אחד מהיושבים. קחו בחשבון שכאשר אתם מזמינים שירותי קייטרינג מובילים אתם יכולים גם לבחור לשלב בין שתי האופציות גם יחד כך שזה עוד קונספט שכדאי לקחת בחשבון ולראות האם הוא מתאים לאירוע שלכם. מה שבטוח זה שכאשר אתם מזמינים שירותי קייטרינג לאירוע הקרוב, כדאי יהיה גם לבדוק איך מוגשות המנות והאם הכלים עצמם מספיק יפים או לא. כל הפרטים האלה אולי נראים שוליים ולא חשובים, אך בפועל הם אלה שיוצרים את המכלול. ממש כפי שאם אתם בוחרים להזמין שירותי קייטרינג שכן כוללים הגשה, הרי שהמלצרים חייבים להיות כמה שיותר אדיבים לאורחים.

למה כדאי לקרוא מספר חוות דעת לפני שמחליטים בבחירת קטריינג לאירועים?

יש לכם התלבטות בין שתיים או שלוש חברות קייטרינג טובות? רוצים לקבל את ההחלטה שתהיה כמה שיותר נכונה לכם? אם כך, אנחנו ממליצים לכם לבדוק, בין היתר, מה אומרים אחרים. האם כולם ממליצים על חברת הקייטרינג שאליה פניתם? האם הם אומרים עליה דברים טובים? או שאולי מי שכבר הזמין מאותה חברה שירות לא באמת יצא מרוצה ולא חושב שהשירות היה מקצועי ואדיב? אתם עומדים לשלם לא מעט כסף על שירותי הקייטרינג הקרובים ולכן, אם אתם יכולים להבטיח שתקבלו תמורה מלאה למחיר ושתצאו כמה שיותר מרוצים, עדיף שתעשו זאת. לפעמים אפילו כדאי לשלם קצת יותר לחברות הקייטרינג שממנה אתם חושבים להזמין את השירות כי אם זה מה שיבטיח שתצאו מרוצים – זה עדיף.

קטריינג לאירועים חומרי הגלם

לבסוף, כדאי גם לבדוק את חומרי הגלם שבהם נעשה שימוש. האם אתם מכירים את שמם? האם אתם מיובאים מחו”ל או שהם תוצרת מקומית? האם הם איכותיים? העניין הוא שלפעמים השף של חברת הקייטרינג נהדר אך אם אין לו פרודוקטים טובים זה לא באמת יעזור. בנוסף לכך, אפילו אם בחרתם להזמין קייטרינג בשרי כדאי יהיה תמיד לשלב גם כמה מנות צמחוניות ואפילו טבעוניות כי בדרך כזאת כל אחד מהאורחים שלכם ימצא משהו טעים לאכול. חשבו על כולם כי הם טרחו והגיעו לאירוע שלכם. אתם תראו שאחרי כל ההשקעה הזאת בוודאי תצאו מרוצים, בין היתר, גם מהאוכל באירוע, אז למה אתם מחכים?

שום דבר לא נמצא!

דילוג לתוכן