הכול על מזכרות מיוחדות לבר המצווה של הבן

בעוד כמה חודשים הבן שלכם יחגוג בר מצווה? אתם רוצים לשמח אותו ורוצים לעשות לו חגיגה בלתי נשכחת? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה שהבן שלו יתרגש מאוד מהעניין ויהיה גאה בחגיגה שההורים הכינו לו? בנוסף לכך שצריך לחשוב על המקום שבו תרצו לקיים את החגיגה ועל האוכל שתרצו להגיש לאורחים שטרחו והגיעו לאירוע, אין ספק שכדאי יהיה לחשוב גם על שילוב של מזכרות לבר מצווה. מזכרת בר מצווה יכולה להיות מגוונת שכן היום השמיים הם הגבול בתחומים האלה ולכן בהחלט כדאי לתת את הדעת על הבחירה הזאת. כפי שאתם בוודאי שמים לב לבד, כל מה שקשור לאירוע שאתם עושים לבן שלכם כולל לא מעט פרטים כי זה מה שהופך אירועים מסוימים לטובים יותר לעומת אחרים. לכן אתם לא באמת יכולים לשים לב רק למיקום, לאוכל או לדרשה, כי בפועל עליכם להתייחס למכלול כולו כך שהאירוע לא רק יהיה מקסים ומיוחד אלא גם ייזכר בצורה מקסימה. אחרי שהשקעתם כל כך הרבה בהפקת החגיגה הזאת זה אך טבעי שתרצו לעשות הכול כדי לזכור כל פרט, אז למה אתם מחכים? אם יש כל כך הרבה סוגים של מזכרות לבר מצווה עדיף יהיה להתחיל לחשוב על הדברים מראש כי כך תוכלו לבחור את המזכרת הכי מוצלחת שיש בלי לחץ.

מזכרת שימושית

אחד מהדברים שאנחנו ממליצים לכם לחשוב עליהם, זה על סגנון המזכרת. האם אתם רוצים מזכרת שתהיה רק יפה? או שאולי תרצו שזו תהיה גם מזכרת שימושית? הרעיון בכל אותן מזכרות לבר מצווה הוא לא רק לתת לאורחים מתנה קטנה של תשומת לב על כך שהם טרחו ובאו לאירוע, אלא גם לתת להם משהו שהם יוכלו להשתמש בו לשנים. לכן, אם אתם יכולים להשקיע את הכסף שלכם ביצירת מזכרת שגם תשמש את האורחים זה כדאי ואתם יכולים להיות בטוחים שכל האורחים שלכם יתלהבו מכך יותר. הרי כולנו קיבלנו כבר כל מיני מחזיקי מפתחות עם תאריך האירוע, בין אם זה היה אירוע כמו חתונה, בר מצווה או כל מיני חגיגות אחרות. עם זאת, האם לא הגיע הזמן להתקדם הלאה? לעבר כל מיני הפתעות מודרניות יותר שיכולות להתאים לעולם שבו אנחנו חיים? התשובה היא בהחלט כן ולכן אנחנו מציעים לכם לחשוב על מזכרות לבר מצווה שהאורחים שלכם יוכלו לעשות בהן שימוש רב. לדוגמא, כיסוי לטלפון הנייד, מטרייה, נרתיק למשקפיים או כל דבר אחר שכן בצורה כזאת המתנה גם תהיה יפה, גם תהווה מזכרת וגם תוכל להיות כמה שיותר שימושית.

מגנטים לאורחים

מצד שני, אם מה שחשוב לכם זה שהאירוע ייזכר בצורה יפה והמשמחת שלו, בלי קשר לתאריך או בלי קשר למשהו שאח”כ מחייב את האורחים לשימוש כזה או אחר, הרי שאז מגנטים הם הבחירה הכי טובה שיש. אם אתם מזמינים צלם מקצועי לאירוע שיכול להכין, בין היתר, מגנטים לכל האורחים, מדוע שתוותרו על כך? אין אורח שלא אוהב להצטלם עם האנשים האהובים עליו כי הרי כל האורחים טרחו, הגיעו והתלבשו יפה לקראת החגיגה. לכן, אם ניתן לשלב בין אותן מזכרות לבר מצווה גם צלם מקצועי שיוכל להכין לאורחים מגנטים, זה בהחלט כדאי. כל אורח יוכל לבחור עם מי הוא מצטלם, כי בין אם הוא ירצה להצטלם איתכם, עם הבן שלכם שחוגג בר מצווה או עם כל אורח אחר, הוא מייד יוכל לקבל את המגנט הביתה. אומנם זה נכון שאחרי זמן מסוים אולי ימאס לאותו אורח מהמגנט ואולי הוא יחליט לזרוק אותו, אך אפילו לתקופה מסוימת זו יכולה להיות מזכרת מקסימה שתולים על המקרר או בכל מקום אחר. בנוסף לכך, היום יש מגנטים איכותיים ביותר כך שאם חשוב לכם שהאורחים יוכלו ליהנות מהמזכרת הזאת לשנים רבות, זה בהחלט אפשרי. בנוסף, אם אתם רוצים שלכל אורח תהיה בחירה מגוונת ורבה, אין ספק שתוכלו להזמין מראש מספר רב של מגנטים. בצורה כזאת כל אורח יוכל לקבל מספר מגנטים שונים והוא יוכל להצטלם עם לא מעט אנשים שהגיעו לחגיגה. זה לא במקרה שמגנטים הפכו להיות מזכרות לבר מצווה שכולם אוהבים כך שגם לכם כדאי לשלב את האופציה הזאת, בלי קשר לשאלה האם אתם משלבים עוד מזכרות אחרות באירוע.

צילום מקצועי של הרגעים הכי יפים שיש

אין ספק שכאשר מדברים על מזכרות לבר מצווה אי אפשר שלא לדבר על הצילומים השונים כי בסופו של דבר, למרות העידן המודרני שבו אנחנו חיים ולמרות הטכנולוגיה, התמונות עדיין מלוות אותנו לכל מקום. לכן, ההיגיון אומר שאם כבר טרחתם, הפקתם אירוע ואתם רוצים שאנשים לא יפסיקו לדבר עליו, אין ספק שיש מקום להתייחס, בין היתר, לשאלת התמונות. האם אתם באמת רוצים שכולם יצלמו לבד את האירוע בעזרת הטלפונים הניידים שלהם ואח”כ ישלחו לכם תמונה או שתיים יפות? או שאולי אתם רוצים שהתמונות תהיינה כמה שיותר אומנותיות ויפות במיוחד? יש הבדל בין צילום חובבני שיכולים לעשות עבורכם החברים ובין צילום של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. לכן, זה לא משנה כמה כבר הוצאתם על האירוע כולו כי בכל מקרה כדאי יהיה גם להזמין צלמים מקצועיים שיוכלו לתת לכם שירותים שונים בתחום כי אין מזכרת טובה יותר לאירוע מאשר צילומים מקצועיים. אתם תראו שאומנם אחרי זה, לאורך השנים, לא תסתכלו על התמונות מבר המצווה בכל יום אך ברגעים מיוחדים כן תעשו בהן שימוש. לכן חשוב כל כך לתת על כך את הדעת וכן לחשוב גם על יום המחר ועל האופן שבו תזכרו, ביחד עם הילד, את כל החגיגה הקסומה הזאת.

איך לבחור את הצלמים הכי טובים שיש?

כאשר מדברים על מזכרות לבר מצווה ועל צילומים שונים, מגלים שלמעשה יש הרבה מאוד אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה ושיכולים להגיע ולתת לכם שירות. עם זאת, כמובן שלא תאהבו את כל הצלמים ואת סגנון העבודה של כולם. לכן טבעי שתרצו לקחת את הזמן שלכם ולראות מה כל אחד מהם מציע לכם, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור בר המצווה של הבן שלכם? יש לקחת בחשבון, לפני הכול, את המקצועיות. האם אנשי המקצוע שאליהם אתם מתקשרים באמת מקצועיים? מה הניסיון שלהם? ומזה כמה שנים הם עובדים בצילום? בנוסף לכך, כמובן שכדאי לעצור ולראות תמונות וקטלוגים שונים שאותם צלמים הכינו בעבר. יש אנשים שמה שמדבר אליהם יותר אלה תמונות בשחור לבן ואילו אחרים רוצים שהתמונות תהיינה כמה שיותר יצירתיות ושונות. לכן כדאי לראות איך מצלמים הצלמים ומה הם מציעים כי חשוב מאוד שתצאו מרוצים מהעניין הזה ושהמזכרת תהיה יפה. בנוסף לכל אלה, חשוב לפנות אל כמה צלמים במקביל ולראות מה הם מציעים לכם במסגרת השירות שעליו אתם מצלמים. לדוגמא, האם הם יכינו לכם אלבום תמונות דיגיטלי? מודפס? האם אפשר לבקש כמה תמונות בהגדלה? תוך כמה זמן הכול יהיה מוכן ואיפה זכות הבחירה שלכם לגבי כל נושא? האם הצלמים יגיעו לפני האירוע ויצלמו אתכם עם הילד עוד לפני שתתחיל כל החגיגה? אם אתם כבר מזמינים איש מקצוע מומחה שיוכל ללוות את האירוע ושיוכל לעזור לכם לזכור הכול בצורה יפה, עדיף שתקבלו שירות כמה שיותר מקיף. לכן חשוב לברר את כל הפרטים האלה ולבדוק הכול לעומק.

מזכרות מאיכות טובה

אם נחזור לרגע למזכרות השונות שתוכלו להזמין לבר המצווה, בין אם זה מחזיק מפתחות, מטרייה, מגן לטלפון הנייד או כל דבר אחר, אנחנו נראה שיש גם משמעות לאיכות המוצר. אתם באמת רוצים לתת לאורחים שלכם משהו קטן שאומנם יכול להיות שימושי אך כזה שעשוי מאיכות גרועה? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם אתם כבר משקיעים וקונים סוגים שונים של מזכרות לבר מצווה כדאי יהיה לבדוק גם את האיכות. זה אומר שחשוב מאוד לבדוק מי ייצר את המוצר, באיזו מדינה והאם הוא נחשב למוצר איכותי או לא. בנושא הזה כדאי לכם גם להיעזר בכל הפורומים שתוכלו למצוא אונליין אשר בהם הורים רבים כותבים את חוות הדעת שלהם. כלומר, הורים שכבר עשו בר מצווה ילדים שלהם והזמינו מזכרות לבר מצווה מסוגים כאלה ואחרים, נכנסים אח”כ לאינטרנט ומספרים על החוויה שהייתה להם ועל התרשמותם. בצורה כזאת אפילו אם מנסים למכור לכם מזכרות מסוימות בתור איכותיות וטובות אך בפועל הן לא כאלה, תוכלו להימנע מטעות חמורה. אין שום סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר כי חשוב שהמזכרת שהאורחים יקבלו גם תהיה כמה שיותר איכותית כדי שהיא תוכל לשמש אותם לשנים.

תנו לאורחים לבחור

עוד טיפ קטן שאנחנו רוצים לתת לכם בנושא של מזכרות לבר מצווה, זה לבדוק שאתם נותנים לאורחים שלכם כמה שיותר בחירה. תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד: שהאורחים יוכלו לבחור את סוג המזכרת שהם רוצים. האם באמת אתם יוצאים מנקודת הנחה שמה שמתאים לאורח מסוים יכול למצוא חן גם בעיני אורח אחר? כנראה שהתשובה לכך תהיה שלילית. לכל אחד מאיתנו יש טעם אחר וצרכים מעט שונים ולכן, גם כאשר אתם מזמינים מזכרות לבר מצווה עדיף יהיה לדאוג לגיוון כמה שיותר גדול. בצורה כזאת כל אחד יבחר את המזכרת שהכי מדברת אליו ושיכולה להיות הכי שימושית עבורו מהחגיגה כולה. שימו לב, בנוסף לכך, שאם אתם מזמינים מזכרות שיכולות גם להגיע בגדלים או בצבעים שונים, מומלץ יהיה להקפיד על כך. בצורה כזאת כל אורח יוכל לבחור את הצבע האהוב עליו או את המידה הרצויה לו, וכל אלה יבטיחו שהאורחים יעשו שימוש עוד יותר נרחב בכל המזכרות שאתם נותנים להם.

כמה להשקיע במזכרות לאירועים כאלה?

בין אם אתם מחפשים היום מזכרות לבר מצווה ובין אם אתם מחפשים מזכרות לכל חגיגה אחרת, כמו חתונה או אירועים אחרים, אנחנו ממליצים לכם לבדוק, בין היתר, כמה אתם מתכוונים לשלם על כך. האם אתם רוצים לשלם סכום גבוה כדי להבטיח שהמוצר יהיה כמה שיותר איכותי? או שהמטרה היא רק לתת לאורחים משהו קטן ולחסוך כמה שרק אפשר? כמובן שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת ולכן אנחנו מאוד ממליצים לכם לעבוד עם התקציב שנכון לכם. אם תדעו מראש כמה אתם מוכנים לשלם על כל אחד מהפרטים שמרכיבים את בר המצווה של הילד תוכלו להימנע מהגזמה בהוצאות השונות, בין אם זה על מזכרות ובין אם זה על כל פרט אחר.

שום דבר לא נמצא!