מועדונים לבת מצווה


מועדונים לבת מצווה כול מה שרציתם לדעת : לבת שלכם יש יום הולדת 12 ממש עוד מעט? אתם נרגשים ורוצים לעשות לה אירוע חלומי? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה לחגוג לבת שלו כמו שצריך? מועדונים לבת מצווה זו המקבילה של בר מצווה ביהדות והילדות של ימינו נוהגות לחגוג את האירוע הזה בצורה הרבה יותר גרנדיוזית לעומת מה שהיה נהוג בעבר. אם, לדוגמא, בעבר יכלו ההורים להזמין את בני המשפחה למסעדה קטנה ולהגיש ארוחה מפנקת לכבדו מועדונים לבת מצווה, הרי שהיום זה ממש לא מספיק.

מועדונים לבת מצווה זו חגיגה מאוד מיוחדת לכולם ולכן ברור מדוע גם לבת שלכם תרצו לעשות אירוע שאנשים אחר כך לא יפסיקו לדבר עליו. הדבר הכי חשוב שאתם צריכים להבין לגבי הפקת החגיגה הזאת, זה שיש הרבה מאוד משימות שאיתן אתם צריכים להתמודד במקביל. זה אומר שאתם צריכים לבחור, ביחד עם הבת שלכם, את השמלה לבת מצווה היפה ביותר עבורה ועליכם גם לבחור את המוזיקה שתושמע באירוע. יש להכין הזמנות מועדונים לבת מצווה מכובדות ולחשוב את מי הילדה רוצה להזמין לחגיגה. בנוסף לכל אלה, אין ספק שאתם צריכים גם לבחור את המקום המושלם לאירוע הזה והיום הפתרון הכי טוב שיש זו השכרת מועדונים לבת מצווה.

מועדונים לבת מצווה מדוע לא כדאי לעשות את החגיגה בבית הפרטי שלכם ולחפש מועדון מתאים?

ראשית, אם אין לכם בית מספיק גדול ואם אין לכם גינה רחבת ידיים, אי אפשר יהיה בכלל לחשוב על האפשרות של אירוע בבית. שנית, אפילו אם יש לכם בית גדול ואפילו אם מבחינה פיזית התנאים יכולים להתאים מועדונים לבת מצווה, אין ספק שכדאי יהיה לחשוב בכל זאת על האפשרות של מועדונים לבת מצווה או מסעדות לאירועים. העניין הוא שהאופציה של מועדון לבת מצווה בראשון לציון, או בכל עיר אחרת, תמיד תהיה טובה יותר כי אתם לא צריכים לעבוד קשה מידי. כלומר, אם הייתם עושים את האירוע בבית הפרטי שלכם הייתם צריכים לנקות, לסדר ולהכין את הבית. מצד שני, אם האירוע היה מתקיים במקום כמו מועדונים לבת מצווה, האחריות על הניקיון לפני ואחרי החגיגה בכלל לא שלכם, מה שהופך את הדברים להרבה יותר נוחים. זה לא במקרה שכל כך הרבה הורים בחרו לשכור מועדונים לבת מצווה ולעשות בהם את החגיגה החשובה הזאת כך שכדאי גם לכם לקחת את האפשרות מועדונים לבת מצווה הזאת בחשבון.

מועדונים לבת מצווה מה צריך להיות במועדון כדי שהוא יתאים לחגיגה?

ראשית, כדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה כי יש הרבה מועדונים לבת מצווה בכל עיר שיוכלו להיות מתאימים גם לחגיגה שאתם מתכננים עבור הבת שלכם. שנית, הנתון הראשון, והחשוב ביותר, שצריך להתייחס אליו זו שאלת הגודל. האם מדובר על מועדונים לבת מצווה קטן שתהיה בו צפיפות? או שאולי מדובר על מועדון גדול מידי שהתחושה בו תהיה שאין מספיק אורחים? שני הקצוות הללו לא יכולים לבוא בחשבון כי בסופו של דבר האווירה לא תהיה מספיק טובה כך. שנית, יש לבדוק גם את העיצוב של המקום כי מועדון לבת מצווה צריך להיות מיוחד, מזמין וכמה שיותר מעוצב. אתם חייבים להפנים: הילדים, ובעיקר הילדות, בימינו הרבה יותר מתוחכמים לעומת מה שאנחנו היינו בעבר. כלומר, היום הנוער רוצה לחגוג בצורה יפה, אלגנטית ולכן מועדונים לבת מצווה צריך להיות מעוצב יפה. העיצוב היפה הוא העיצוב הכי מודרני שיש ולכן, אם חשבתם לרגע לראות רק תמונות אונליין של המועדון, אנחנו מציעים לכם להשקיע קצת יותר מזה. צאו מהבית, קחו את הילדה ולכו ביחד לראות כמה מועדונים שיכולים לבוא בחשבון עבור האירוע הקרוב. כך תוכלו להתרשם ולהבין מהם ההבדלים בין מועדונים לבת מצווה השונים וכך יהיה לכם קל יותר לדעת איזה מועדון יכול לבוא בחשבון מבחינתכם.

מועדונים לבת מצווה החלוקה הפנימית לחללים שונים בתוך המועדון

הורים רבים מגיעים לשלב שבו הם מתחילים להפיק לילדה בת מצווה מועדונים לבת מצווה אך הם לא לגמרי יודעים מאיפה להתחיל ולמה צריך לשים לב. כלומר, מה עושים בכלל הילדים באירוע? האם הם רק רוקדים? יושבים? מדברים? עם יד על הלב, כמה אתם באמת יודעים על מה שמתנהל במהלך בת המצווה? אם אין לכם מושג, חשוב שתדעו מועדונים לבת מצווה שאתם שוכרים לאירוע צריך להיות כזה שיש בו קצת מהכול. כלומר, האם מדובר על מועדונים לבת מצווה שיש בהם רחבת ריקודים? כי הרי אם יש דבר ברור זה שהילדים ירקדו כמה שיותר זמן, ואם אפשר, אז בזוגות. שנית, בדרך כלל יש גם חלק של משחקים בכל אירוע כזה ולכן חשוב שיהיה לילדים איפה לשחק, בין אם זה אמת או חובה ובין אם זה כל משחק אחר. בנוסף לכל אלה, כאשר מחפשים מועדונים לבת מצווה אי אפשר להתעלם מכך שחלק מהילדים לא באמת יקומו לרקוד כי תמיד זה כך. לכן חשוב לבחור מועדונים לבת מצווה שיש בו גם פינת ישיבה כי רק כך כל המוזמנים ירגישו כמה שיותר בנוח. שימו לב שבהרבה מהאירועים האלה יש גם הורה אחד, שניים ואולי אפילו כמה חברים של ההורים. לכן זו עוד סיבה טובה לבחור רק מועדונים לבת מצווה שיש בהם פינות ישיבה ועדיף שאלה תהיינה פינות עם כורסאות וספות כמה שיותר נוחות. בנוסף לכל אלה, עוד אגף שצריך להיות במקום זה האגף של האוכל, כי גם הילדים של ימינו, כמו מבוגרים, רוצים לאכול באירועים. יתרה מכך, אם היה לכם נדמה לרגע שתוכלו להזמין לילדים רק חטיפים מסוגים שונים ושתייה קלה, כדאי שתדעו שהילדים של ימינו רוצים יותר. לכן ניתן לראות לא מעט מועדונים לבת מצווה שבהן מוגש אוכל של ממש, קייטרינג או לפחות מגשי אירוח טעימים.

מועדונים לבת מצווה הטכנולוגיה במקום

קשה לדבר על השכרת מועדונים לבת מצווה ולא לדבר על הטכנולוגיה שיש במועדון, כי אם יש משהו ברור, זה שהטכנולוגיה היא מרכז העניינים. זה אומר שכמובן שצריך להיות במועדון גם תקליטן שיש לו את כל ציוד ההגברה הכי מתקדם שקיים ושנית, צריך גם לדאוג לכך שיהיו אורות מיוחדים ואפקטים שונים ברחבת הריקודים. בימינו רחבת ריקודים שאין בה כל מיני זוהרים, שאין בה מסך גדול עם תמונות של הילדה שכל הזמן רצות ועוד אפקטים אחרים, זו רחבת ריקודים שעלולה להיות משעממת מבחינת הילדים. לכן, כאשר אתם מנסים לבחור מועדונים לבת מצווה אחד מתאים מבין הרבה מועדונים לבת מצווה, חשוב לבדוק גם איזו טכנולוגיה יש בו. שימו לב במיוחד לשאלת התאורה כי כמו שאתם יודעים, התאורה משפיעה תמיד על האווירה. הם זו תאורת לד? האם זו תאורה צבעונית? האם אפשר, בתיאום מראש עם בעל המקום, להכניס אפקטים בהתאמה אישית? רחבת הריקודים, מועדונים לבת מצווה כול צריכים להיות מזמינים ביותר כי כל הפרטים הללו הם אלה שיגרמו לחברים של הבת שלכם לרקוד שעות ארוכות ולשמח אותה.

מועדונים לבת מצווה פגישה מקדימה עם בעל האולם

אם חשבתם לרגע שתוכלו לקרוא אונליין את כל המידע אודות מועדונים לבת מצווה שנראה לכם רלוונטי ובהתאם לכך לבחור את המקום כו שכבר אמרנו בהרחבה במאמר על כיפות לבר מצווה, כדאי שתדעו שאתם טועים. ראשית, כמו שהזכרנו, הרבה פעמים מועדונים לבת מצווה נראה במציאות קצת אחרת לעומת איך שהוא נראה בתמונות. שנית, כדי לבחור בין הרבה מועדונים לבת מצווה אתם צריכים גם להיפגש עם בעל המקום. מובן שהוא לא יכול להיות עבריין והוא חייב לתת לכם הרגשה טובה של אדם אמין, רציני ומקצועי, אך לא בכך די. האם הוא נראה לכם אדם שיש לכם איתו כימיה? האם הוא, לפני הכול, איש שירות שיעשה הכול כדי שתצאו מרוצים? הנתונים הללו חשובים מאוד ויכולים להכריע את הבחירה בין מספר מועדונים לבת מצווה שונים שיכולים לבוא בחשבון כי בסופו של דבר הרעיון הוא לצאת כמה שיותר מרוצים. זה לא משנה אם אתם מתכוונים בעוד שנה לחזור לאותו מועדון ולעשות גם לילד בר מצווה או לא, כי בכל מקרה מגיע לכם לקבל הרגשה טובה ולדעת שקיבלתם תמורה מלאה למחיר. לכן כדאי להיפגש עם בעל המקום מועדונים לבת מצווה ולהבין מה בדיוק הוא מציע לכם, איך מתנהלים אירועים אחרים במקום והאם הוא בעל ניסיון רב.

מועדונים לבת מצווה האם כל מי שעשה בת מצווה במועדון ממליץ עליו בחום?

אי אפשר לבחור בין מספר מועדונים לבת מצווה מבלי לבדוק על מה כולם מדברים ואיזה מועדון יכול להיות מוצלח יותר. לכן, אם גם אתם רוצים לבחור היום מועדון ולדעת שתצאו מרוצים וכי זו באמת תהיה חוויה שיהיה לכם נעים להיזכר בה, כדאי שתקראו קצת חוות דעת. אותן חוות דעת נכתבו על ידי הורים כמוכם שפשוט כבר עשו בת מצווה מועדונים לבת מצווה לבת שלכם באותו מועדון, אז למה שלא תלמדו מהם? חוות הדעת כוללות את כל מה שחשוב להורים לדעת, בין אם זו תמורה למחיר, יחס, שירות או אפילו ניקיון במקום. בנוסף לכל אלה, כאשר אתם מנסים לבחור מועדון אחד בין הרבה מועדונים לבת מצווה, חשוב לבדוק גם את המיקום שלו. כלומר, אל תשכחו שהילדים לא באמת יגיעו לבד מועדונים לבת מצווה אלא יהיה על ההורים שלהם להקפיץ אותם לחגיגה. לכן, אם ניתן לבחור מועדון שנמצא במקום שיהיה לכולם נוח להגיע אליו, זה כמובן עדיף. חשוב לבדוק אם יש חניה במקום ובנוסף, כדאי להבין מראש האם אתם שוכרים את מועדונים לבת מצווה לכל הערב או שהאירוע מתחיל בשעה מסוימת ונגמרת בשעה שסוכם עליה מראש. אומנם זה נכון שלרוב הילדים לא נשארים במסיבות האלה עד אמצע הלילה, אך למה להגביל את המסיבה מראש אם אין בכך צורך?

מועדונים לבת מצווה המחיר הכי אטרקטיבי שתוכלו למצוא

תוהים כמה הגיוני לשלם על השכרת מועדונים לבת מצווה? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם כי זה עוד נתון מאוד משמעותי. רוב ההורים אומנם היו רוצים לראות את הילדה שלהם מרוצה והיו רוצים לשמח אותה, אך מי היה מוכן להיכנס בגלל בת המצווה לחובות כלכליים כבדים? אין ספק שחלק ממה שכדאי לעשות זו השוואת מחירים וזו עוד סיבה טובה שבגללה לא כאי לכם להתחיל לחפש את מועדונים לבת מצווה המושלם רק ברגע האחרון. במקום זה כדאי לקבוע פגיעות עם כמה בעלי מועדונים עוד היום, לראות מה כל אחד מהם מציע לכם וכמה זה עולה. שימו לב שהרבה פעמים אם תרצו להוזיל את העלות של השכרת מועדונים לבת מצווה, כל מה שצריך לעשות זה לשנות את התאריך או את היום בשבוע. בדרך כלל בימי שישי לשכור מועדונים כאלה זה יותר יקר, אך הגיע הזמן להבין שזו לא האפשרות היחידה. במקום זה אתם יכולים גם לשכור את מועדונים לבת מצווה ביום חמישי או אפילו באמצע השבוע כי אין ספק שהחברים של הבת שלכם יגיעו בכל מקרה לחגוג איתה וכך אתם תוכלו לשלם קצת פחות על האירוע.

יש הרבה רעיונות משגעים לאירוע מועדונים לבת מצווה נפלא ומיוחד, בין אם תבחרו לחגוג לבתכם את אירוע בת המצווה ב-מועדונים לבת מצווה, בגן אירועים, באולם סגור, בבית בחצר האחרית ניתן לשלב באירוע בהתאם מגוון רחב של אטרקציות מגניבות.

חשוב מאוד לוודא מספר נתונים אם בחרתם לבצע את בת המצווה מועדונים לבת מצווה במקום כמו מועדונים לבת מצווה. מאחר וטיבו של השירות אותו תקבלו מאנשי הצוות ומבעלי המקום יבוא לידי ביטוי בחגיגה. לכן מומלץ לבדוק כי יש למקום אותו תרצו לשכור המלצות טובות, כמו כן כדאי לבדוק אליו שירותים נוספים מציע אותו מקום והכי חשוב לא להתפשר קיים שלל גדול מאוד של מועדונים לבת מצווה והאפשרויות אין סופיות.

הנה מספר דברים נחמדים למסיבת בת המצווה מועדונים לבת מצווה.
עם זרקורים אפשר להרים מסיבת בת מצווה שכולה מופע אור ואש מדהים. חשוב לדעת כי מדובר בהפעלות אלחוטיות בטיחותיות וללא עשן וריח. כמו כן מופעי זיקוקים כאלו יש לבצע רק על ידי אנשים מורשים בעלי אישור רשמי של משרד העבודה והמוסד לבטיחות. אפשר להכין מזרקות אש, מפלי אש, סביבוני אש, ועוד. והרי מי לא אוהב מופע אורות.

מסיבת אקסטרים עם מתקני שעשועים וספורט אקסטרים, חוויה זו תתאים לא רק לבנים, מאחר ובגילאי בר מצווה ובת מצווה בנות רבות אוהבות לעסוק בספורט, לטפס, לרוץ ולהשתולל. כמו כן יש מגוון רחב של מתקנים כמו: השור הזועם המפיל, טירות בלונים עפים, בריכות כדורים, קיר טיפוס ועוד. כמו כן, ניתן לבצע שילוב של אטרקציה זו גם במסיבה מרשימה ב-מועדונים לבת מצווה.

מסיבת בת מצווה או מועדונים לבת מצווה יכולה להיות מסיבת התגנדרות אפשר להזמין מאפרות מומחות הביתה, יש רבות כאלה. הן מגיעות עם חומרים כמו קעקועי חינה, נצנצים, איפור רב, הן מאפרות את הבנות ומדריכות אותן ציורי גוף ופנים.

לעוד אינפורמציה על מועדונים לבת מצווה

קריקטורות יכולות לבוא בתור מופע אורח במסיבת בת מצווה או בתור פינה שלווה ונינוחה לאורך כל מסיבת בת המצווה שלכם. יש אמנים טובים מוכשרים שיוכלו לצייר קריקטורות של הנערים במהלכך האירוע.

חיפוש המקום מועדונים לבת מצווה הנכון לקיים בו את האירוע החשוב בגיל בחיים של בתכם – היא חלק מתכנון מסיבת בת המצווה. זו לא בעיה כשלמשפחה יש בית גדול  וחצר גדולה והיא יכולה להזמין אליה את כול האנשים. אבל, אם אין אפשרות לקיים את המסיבה בחצר, יש הרבה דרכים אחרות שעומדות בפני החוגגים.

לקראת אירוע בת מצווה מיוחדת, עומדים לבחור במקום האידיאלי ביותר לקיום האירוע שלכם, צריך לחשוב קודם כול על סוג המסיבה שאתם רוצים  לקיים וכמה אורחים אתם לוקחים בחשבון. כמו כן, עליכם לקבוע את סוג האירועים שיתקיימו במהלך הערב, ובמיוחד לאחר הארוחה. אלה ישפיעו מאוד על בחירת מקום בשבליכם . הפעם נתרכז באפשרות לערוך את המסיבה במועדון מועדונים לבת מצווה או באולם מפואר.

מועדונים לבת מצווה מסיבה שתתקים בין כותלי מועדון בת מצווה

בימינו, אפשר למצוא כמעט בכול מקום בארץ מועדון למסיבות בת מצווה, אפילו בישובים קטנים, המועדון המקומי בקיבוץ או במושב יכול לתת מענה מוצלח למשפחה שעוסקת בתכנון או הפקת בת מצווה מדהימה לבת שלה.

גלישה קלה באינטרנט יחשוף בפניכם מועדונים לבת מצווה מיוחדים שמיועדים לעריכת מסיבות בת מצווה בתקציב משתלם  של כמה מאות שקלים בלבד. מועדונים אלה מציעים, בין היתר:

  • -שמירה על הבטיחות של החוגגים במהלך כל המסיבה.
  • -פעילויות שישלהבו את הצעירים ויעלו את רמת האנרגיה שלהם.
  • -ציוד מתקדם של ליזריים ומולטימדיה שחוסך לכם הזמנת ציוד מספקים מסויימים כמו ציוד שמאפשר להציג את קליפ בת המצווה, להשמיע צלילים תוססים ואפילו ליצור בועות אהבה או רסיסי שלג.
  • -יש מועדונים שגם מספקים את הקייטרינג ואת השתייה.
  • -יש מועדונים בעלי גישה קלה ואפשרויות חנייה לכול המוזמנים.

מועדונים לבת מצווה מסיבה שתחגגו באולם אירועים מפואר

אולם אירועים או מועדונים לבת מצווה, מלכתחילה ערוך כך שיוכל להיענות לכול הצרכים הנדרשים לקיים אירועים חגגים כמו נישואין, ברית או בת מצווה. עם זאת, יש גם מועדונים שמציעים אפשרויות מגוונות שמארות אולמות אירועים, לכן כדאי לבדוק היטב לפני שתנעלו על במקום האירוע. הנה חלק מהיתרונות של עריכת מסיבת בת מצווה באולם גדול:

אולם האירועים מציע חלוקה בין החלל שבו מתקיימת קבלת הפנים לבין החלל המרכזי שבו ייהנו האורחים מארוחה עשירה וריקודים צוהלים.

בדורנו, בנות המצווה לא מסתפקות רק בבוק או בקליפ, ומבקשות לתכנן לעצמן גם כניסה מפוארת לאולם האירועים או מועדונים לבת מצווה. ספקי האירועים מציעים מבחר של כניסות שמיועדות לכלות החוגגות כמו: זיקוקין, קונפטי ובועות שמלווים את כניסת הנערה המתבגרת שפוסעת כמו נסיכה על השטיח האדום, כניסה על גבי טווס לבן או על פסנתר כנף לבן, כניסה בתוך לב או זר מרשים, ואפילו כניסה מדליקה – כניסת דיג’יית כשהילדה צועדת לה במופע משלהב אל תוך רחבת הריקודים.

אולם אירועים מודולרי יכול להתאים לכולהפנטזיות שלכם, כי תוכלו לשנות את המיקום ואת העיצוב וליצור אווירה שמתאימה לסוג האירוע שאתם רוצים לקיים מועדונים לבת מצווה.

מועדונים לבת מצווה בכול מקרה, זהו יום קריטי לילדה, להורים ולאחים, יום שיישאר כמזכרת לכול החיים בליבם של בני המשפחה וקרובים. לכן, מומלץ תמיד לשתף את הילדה בתכנון ובהפקה, להיפגש מראש עם מספר מנהלי מועדונים ואולמות אירועים ולהחליט מבניהם את המקום שנותן את מרב ההקשבה לצרכים שלכם כדי להבטיח שאכן מסיבת בת המצווה שלכם תהיה חלומית.

 

דילוג לתוכן