הכול על השכרת מועדונים לבת מצווה

לבת שלכם יש יום הולדת 12 ממש עוד מעט? אתם נרגשים ורוצים לעשות לה אירוע חלומי? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה לחגוג לבת שלו כמו שצריך? בת מצווה זו המקבילה של בר מצווה ביהדות והילדות של ימינו נוהגות לחגוג את האירוע הזה בצורה הרבה יותר גרנדיוזית לעומת מה שהיה נהוג בעבר. אם, לדוגמא, בעבר יכלו ההורים להזמין את בני המשפחה למסעדה קטנה ולהגיש ארוחה מפנקת לכבדו בת המצווה, הרי שהיום זה ממש לא מספיק.

היום בת מצווה זו חגיגה מאוד מיוחדת ולכן ברור מדוע גם לבת שלכם תרצו לעשות אירוע שאנשים אחר כך לא יפסיקו לדבר עליו. הדבר הכי חשוב שאתם צריכים להבין לגבי הפקת החגיגה הזאת, זה שיש הרבה מאוד משימות שאיתן אתם צריכים להתמודד במקביל. זה אומר שאתם צריכים לבחור, ביחד עם הבת שלכם, את השמלה היפה ביותר עבורה ועליכם גם לבחור את המוזיקה שתושמע באירוע. יש להכין הזמנות מכובדות ולחשוב את מי הילדה רוצה להזמין לחגיגה. בנוסף לכל אלה, אין ספק שאתם צריכים גם לבחור את המקום המושלם לאירוע הזה והיום הפתרון הכי טוב שיש זו השכרת מועדונים לבת מצווה.

מדוע לא כדאי לעשות את החגיגה בבית הפרטי שלכם?

ראשית, אם אין לכם בית מספיק גדול ואם אין לכם גינה רחבת ידיים, אי אפשר יהיה בכלל לחשוב על האפשרות של אירוע בבית. שנית, אפילו אם יש לכם בית גדול ואפילו אם מבחינה פיזית התנאים יכולים להתאים, אין ספק שכדאי יהיה לחשוב בכל זאת על האפשרות של מועדונים לבת מצווה. העניין הוא שהאופציה של מועדון לבת מצווה בראשון לציון, או בכל עיר אחרת, תמיד תהיה טובה יותר כי אתם לא צריכים לעבוד קשה מידי. כלומר, אם הייתם עושים את האירוע בבית הפרטי שלכם הייתם צריכים לנקות, לסדר ולהכין את הבית. מצד שני, אם האירוע היה מתקיים במקום כמו מועדון, האחריות על הניקיון לפני ואחרי החגיגה בכלל לא שלכם, מה שהופך את הדברים להרבה יותר נוחים. זה לא במקרה שכל כך הרבה הורים בחרו לשכור מועדונים לבת מצווה ולעשות בהם את החגיגה החשובה הזאת כך שכדאי גם לכם לקחת את האפשרות הזאת בחשבון.

מה צריך להיות במועדון כדי שהוא יתאים לחגיגה?

ראשית, כדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה כי יש הרבה מועדונים לבת מצווה בכל עיר שיוכלו להיות מתאימים גם לחגיגה שאתם מתכננים עבור הבת שלכם. שנית, הנתון הראשון, והחשוב ביותר, שצריך להתייחס אליו זו שאלת הגודל. האם מדובר על מועדון מאוד קטן שתהיה בו צפיפות? או שאולי מדובר על מועדון גדול מידי שהתחושה בו תהיה שאין מספיק אורחים? שני הקצוות הללו לא יכולים לבוא בחשבון כי בסופו של דבר האווירה לא תהיה מספיק טובה כך. שנית, יש לבדוק גם את העיצוב של המקום כי מועדון לבת מצווה צריך להיות מיוחד, מזמין וכמה שיותר מעוצב. אתם חייבים להפנים: הילדים, ובעיקר הילדות, בימינו הרבה יותר מתוחכמים לעומת מה שאנחנו היינו בעבר. כלומר, היום הנוער רוצה לחגוג בצורה יפה, אלגנטית ולכן המועדון צריך להיות מעוצב יפה. העיצוב היפה הוא העיצוב הכי מודרני שיש ולכן, אם חשבתם לרגע לראות רק תמונות אונליין של המועדון, אנחנו מציעים לכם להשקיע קצת יותר מזה. צאו מהבית, קחו את הילדה ולכו ביחד לראות כמה מועדונים שיכולים לבוא בחשבון עבור האירוע הקרוב. כך תוכלו להתרשם ולהבין מהם ההבדלים בין המועדונים השונים וכך יהיה לכם קל יותר לדעת איזה מועדון יכול לבוא בחשבון מבחינתכם.

החלוקה הפנימית לחללים שונים בתוך המועדון

הורים רבים מגיעים לשלב שבו הם מתחילים להפיק לילדה בת מצווה אך הם לא לגמרי יודעים מאיפה להתחיל ולמה צריך לשים לב. כלומר, מה עושים בכלל הילדים באירוע? האם הם רק רוקדים? יושבים? מדברים? עם יד על הלב, כמה אתם באמת יודעים על מה שמתנהל במהלך בת המצווה? אם אין לכם מושג, חשוב שתדעו שהמועדון שאתם שוכרים לאירוע צריך להיות כזה שיש בו קצת מהכול. כלומר, האם מדובר על מועדונים לבת מצווה שיש בהם רחבת ריקודים? כי הרי אם יש דבר ברור זה שהילדים ירקדו כמה שיותר זמן, ואם אפשר, אז בזוגות. שנית, בדרך כלל יש גם חלק של משחקים בכל אירוע כזה ולכן חשוב שיהיה לילדים איפה לשחק, בין אם זה אמת או חובה ובין אם זה כל משחק אחר. בנוסף לכל אלה, כאשר מחפשים מועדונים לבת מצווה אי אפשר להתעלם מכך שחלק מהילדים לא באמת יקומו לרקוד כי תמיד זה כך. לכן חשוב לבחור מועדון שיש בו גם פינת ישיבה כי רק כך כל המוזמנים ירגישו כמה שיותר בנוח. שימו לב שבהרבה מהאירועים האלה יש גם הורה אחד, שניים ואולי אפילו כמה חברים של ההורים. לכן זו עוד סיבה טובה לבחור רק מועדונים לבת מצווה שיש בהם פינות ישיבה ועדיף שאלה תהיינה פינות עם כורסאות וספות כמה שיותר נוחות. בנוסף לכל אלה, עוד אגף שצריך להיות במקום זה האגף של האוכל, כי גם הילדים של ימינו, כמו מבוגרים, רוצים לאכול באירועים. יתרה מכך, אם היה לכם נדמה לרגע שתוכלו להזמין לילדים רק חטיפים מסוגים שונים ושתייה קלה, כדאי שתדעו שהילדים של ימינו רוצים יותר. לכן ניתן לראות לא מעט בת מצוות שבהן מוגש אוכל של ממש, קייטרינג או לפחות מגשי אירוח טעימים.

הטכנולוגיה במקום

קשה לדבר על השכרת מועדונים לבת מצווה ולא לדבר על הטכנולוגיה שיש במועדון, כי אם יש משהו ברור, זה שהטכנולוגיה היא מרכז העניינים. זה אומר שכמובן שצריך להיות במועדון גם תקליטן שיש לו את כל ציוד ההגברה הכי מתקדם שקיים ושנית, צריך גם לדאוג לכך שיהיו אורות מיוחדים ואפקטים שונים ברחבת הריקודים. בימינו רחבת ריקודים שאין בה כל מיני זוהרים, שאין בה מסך גדול עם תמונות של הילדה שכל הזמן רצות ועוד אפקטים אחרים, זו רחבת ריקודים שעלולה להיות משעממת מבחינת הילדים. לכן, כאשר אתם מנסים לבחור מועדון אחד מתאים מבין הרבה מועדונים לבת מצווה, חשוב לבדוק גם איזו טכנולוגיה יש בו. שימו לב במיוחד לשאלת התאורה כי כמו שאתם יודעים, התאורה משפיעה תמיד על האווירה. הם זו תאורת לד? האם זו תאורה צבעונית? האם אפשר, בתיאום מראש עם בעל המקום, להכניס אפקטים בהתאמה אישית? רחבת הריקודים, והמועדון כול צריכים להיות מזמינים ביותר כי כל הפרטים הללו הם אלה שיגרמו לחברים של הבת שלכם לרקוד שעות ארוכות ולשמח אותה.

פגישה מקדימה עם בעל המועדון

אם חשבתם לרגע שתוכלו לקרוא אונליין את כל המידע אודות המועדון שנראה לכם רלוונטי ובהתאם לכך לבחור את המקום, כדאי שתדעו שאתם טועים. ראשית, כמו שהזכרנו, הרבה פעמים המועדון נראה במציאות קצת אחרת לעומת איך שהוא נראה בתמונות. שנית, כדי לבחור בין הרבה מועדונים לבת מצווה אתם צריכים גם להיפגש עם בעל המקום. מובן שהוא לא יכול להיות עבריין והוא חייב לתת לכם הרגשה טובה של אדם אמין, רציני ומקצועי, אך לא בכך די. האם הוא נראה לכם אדם שיש לכם איתו כימיה? האם הוא, לפני הכול, איש שירות שיעשה הכול כדי שתצאו מרוצים? הנתונים הללו חשובים מאוד ויכולים להכריע את הבחירה בין מספר מועדונים שונים שיכולים לבוא בחשבון כי בסופו של דבר הרעיון הוא לצאת כמה שיותר מרוצים. זה לא משנה אם אתם מתכוונים בעוד שנה לחזור לאותו מועדון ולעשות גם לילד בר מצווה או לא, כי בכל מקרה מגיע לכם לקבל הרגשה טובה ולדעת שקיבלתם תמורה מלאה למחיר. לכן כדאי להיפגש עם בעל המקום ולהבין מה בדיוק הוא מציע לכם, איך מתנהלים אירועים אחרים במקום והאם הוא בעל ניסיון רב.

האם כל מי שעשה בת מצווה במועדון ממליץ עליו בחום?

אי אפשר לבחור בין מספר מועדונים לבת מצווה מבלי לבדוק על מה כולם מדברים ואיזה מועדון יכול להיות מוצלח יותר. לכן, אם גם אתם רוצים לבחור היום מועדון ולדעת שתצאו מרוצים וכי זו באמת תהיה חוויה שיהיה לכם נעים להיזכר בה, כדאי שתקראו קצת חוות דעת. אותן חוות דעת נכתבו על ידי הורים כמוכם שפשוט כבר עשו בת מצווה לבת שלכם באותו מועדון, אז למה שלא תלמדו מהם? חוות הדעת כוללות את כל מה שחשוב להורים לדעת, בין אם זו תמורה למחיר, יחס, שירות או אפילו ניקיון במקום. בנוסף לכל אלה, כאשר אתם מנסים לבחור מועדון אחד בין הרבה מועדונים לבת מצווה, חשוב לבדוק גם את המיקום שלו. כלומר, אל תשכחו שהילדים לא באמת יגיעו לבד למועדון אלא יהיה על ההורים שלהם להקפיץ אותם לחגיגה. לכן, אם ניתן לבחור מועדון שנמצא במקום שיהיה לכולם נוח להגיע אליו, זה כמובן עדיף. חשוב לבדוק אם יש חניה במקום ובנוסף, כדאי להבין מראש האם אתם שוכרים את המועדון לכל הערב או שהאירוע מתחיל בשעה מסוימת ונגמרת בשעה שסוכם עליה מראש. אומנם זה נכון שלרוב הילדים לא נשארים במסיבות האלה עד אמצע הלילה, אך למה להגביל את המסיבה מראש אם אין בכך צורך?

המחיר הכי אטרקטיבי שתוכלו למצוא

תוהים כמה הגיוני לשלם על השכרת מועדונים לבת מצווה? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם כי זה עוד נתון מאוד משמעותי. רוב ההורים אומנם היו רוצים לראות את הילדה שלהם מרוצה והיו רוצים לשמח אותה, אך מי היה מוכן להיכנס בגלל בת המצווה לחובות כלכליים כבדים? אין ספק שחלק ממה שכדאי לעשות זו השוואת מחירים וזו עוד סיבה טובה שבגללה לא כאי לכם להתחיל לחפש את המועדון המושלם רק ברגע האחרון. במקום זה כדאי לקבוע פגיעות עם כמה בעלי מועדונים עוד היום, לראות מה כל אחד מהם מציע לכם וכמה זה עולה. שימו לב שהרבה פעמים אם תרצו להוזיל את העלות של השכרת המועדון, כל מה שצריך לעשות זה לשנות את התאריך או את היום בשבוע. בדרך כלל בימי שישי לשכור מועדונים כאלה זה יותר יקר, אך הגיע הזמן להבין שזו לא האפשרות היחידה. במקום זה אתם יכולים גם לשכור את המועדון ביום חמישי או אפילו באמצע השבוע כי אין ספק שהחברים של הבת שלכם יגיעו בכל מקרה לחגוג איתה וכך אתם תוכלו לשלם קצת פחות על האירוע.

קרא עוד