הפקת בת מצווה בבריכה

כשהבת הגדולה מתקרבת לגיל 12 זה מתחיל להיות מאוד מרגש. כולנו היינו רוצים לפנק אותה במתנה יפה ובעיקר, היינו רוצים לעשות לבת שלנו בת מצווה מהממת. יכול להיות שאתם עדיין לא לגמרי מודעים לכך, אך האמת היא שבת מצווה בימינו זו חגיגה הרבה יותר מפוארת ממה שהיה בעבר. לכן אם בעבר הורים יכלו לעשות ארוחה מכובדת בבית או במסעדה ובכך לסיים את העניין, הרי שההורים של ימינו צריכים להשקיע הרבה יותר. יש אינספור אפשרויות בכל מה שקשור לבת מצווה והטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם זה לחשוב על הכול מראש. הורים רבים שהשאירו את הפקת בת המצווה לרגע האחרון מודים שהם מצטערים על כך כי ברגע האחרון עושים בדרך כלל את הכול בלחץ. לכן, אם חשוב לכם שבסופו של דבר החגיגה תהיה בדיוק כמו שהבת שלכם רוצה, עדיף שתחשבו על הדברים מראש. לדוגמא, השאלה החשובה ביותר היא האם אתם רוצים לחלק את האירוע לכמה אירועים קטנים או לעשות אירוע אחד מרכזי. יש ילדות שרוצות אירוע מפואר באולם שאליו יוזמנו בני המשפחה והחברים ואילו בנות אחרות מעדיפות לעשות כמה אירועים קטנים. מה שבטוח זה שכדאי לכם גם לבדוק את האפשרות של מסיבת בת מצווה בבריכה, כי מה יכול להיות מפנק יותר עבור הבת שלכם והחברות הכי טובות שלה?

בת מצווה בבריכה בהתאם לעונות השנה

הדבר הראשון שכדאי לכם חשוב עליו אם האופציה של בת מצווה בבריכה באמת באה בחשבון, זו שאלת התאריך שבו אתם עושים את החגיגה. זה ברור שאם הבת שלכם נולדה בחודשי החורף, הרי שלהציע לה אפשרות כמו בת מצווה בבריכה זו אופציה קצת פחות ריאלית ומהנה. אומנם זה נכון שיש היום כמובן לא מעט בריכות מחוממות ואפילו מקורות, אך בסופו של דבר זו הנאה אחרת מאשר בת מצווה שחוגגים בחודש יולי או אוגוסט. לכן בהחלט כדאי לכם לחשוב על התאריך שבו אתם חוגגים את יום ההולדת ה12 של הילדה. מה שכן, הרבה פעמים כדאי יהיה לשנות פשוט את התאריך שבו אתם חוגגים, כי אם, לדוגמא, הילדה נולדה באפריל יכול להיות שעדיף לחגוג לה פשוט כמה חודשים יותר מאוחר וכך כן ליהנות מהאופציה של מסיבת בריכה בלתי נשכחת. חשוב להתייחס לנושא מזג האוויר כי אין ספק שכאשר מדברים על מסיבות בריכה, בין אם זו מסיבת בריכה לבת מצווה ובין אם זו מסיבת בריכה לכל אירוע אחר, יש משמעות למזג האוויר ולטמפרטורות הגבוהות.

איפה כדאי לחגוג אירוע בת מצווה בבריכה

כזה?

כאשר מדברים על בת מצווה בבריכה מדברים על לא מעט אפשרויות ולכן כדאי לכם לבדוק מראש את האופציות. האם אתם רוצים לעשות את המסיבה בבריכה הביתית שלכם או שהיא קטנה מידי? בנוסף לכך, האם אתם מעדיפים לשכור וילת אירועים גדולה או שאולי תרצו ללכת לבריכה ציבורית כדי לנסות ולראות האם אפשר לסגור אותה במיוחד עבור האירוע שלכם? עוד אפשרות טובה היא לאחד בין כל המסיבות שאתם הולכים לעשות לילדה שלכם, שכן יש גם אולמות אירועים עם בריכות בגן האירועים. כפי שאתם רואים, לא חסרים מקומות שבהם יש בריכות בישראל ולכן כל שעליכם לעשות זה לחשוב על הבריכה המושלמת. האם זו צריכה להיות בריכה עם מציל? או שהרעיון של וילת נופש שאתם שוכרים לחברות הכי טובות של הילדה נראה לכם מפנק יותר? במקרה כזה אתם כנראה תצטרכו להיות בעצמכם המבוגרים האחראים בשטח אך חשוב לזכור שלוילות נופש כאלה בהחלט יכולות להיות לא מעט יתרונות. מה שכן, אם אתם בוחרים באמת באפשרות של השכרת וילת נופש שבו תעשו לבת שלכם בת מצווה בבריכה, כדאי יהיה לבדוק כמה שיותר פרטים אודות הוילה עצמה. מה הגודל שלה? כמה חדרים יש בה? האם תרצו גם להישאר ללון במקום עם כל החברים והחברות של הילדה? כמו כן, כיוון שבאירועים כאלה הבריכה היא גולת הכותרת ומרכז העניינים, אין ספק שכדאי יהיה לבדוק עד כמה היא גדולה. הבריכה חייבת להיות כמה שיותר מפנקת, גדולה ונקייה ולכן חשוב לבדוק כל מה שצריך אודות הנושא הזה.

מדוע כדאי לדבר עם בעלי הוילה שאתם עומדים לשכור בת מצווה בבריכה?

האופציה של בת מצווה בבריכה אומנם נשמעת נהדרת אבל כדי להבטיח שאתם עושים את הבחירה הנכונה, כדאי יהיה גם לדבר מראש עם בעלי הוילה. השיחה הזאת חשובה כי במהלכה תוכלו לקבל את כל האינפורמציה החשובה לכם. בין אם זו השאלה האם בכלל ניתן לקיים מסיבות במקום או לא ובין אם השאלה שלכם היא לגבי הבריכה. שימו לב שאם אתם חושבים לשכור וילה מאוד גדולה שבה תוכלו לעשות בת מצווה בבריכה אנחנו גם מאוד מציעים לכם לצאת מהבית, לעזוב את האינטרנט ולראות במו עיניכם את הוילה ובעיקר את הבריכה. כך תוכלו להבין מה גודל הבריכה, מה יש על ידה והאם המקום יכול להתאים למסיבת בת המצווה שאתם מתכננים לילדה. כדאי לבדוק גם את המבנה עצמו ומה יש באזור של הבריכה כי התנאים צריכים להיות כמה שיותר נוחים. לדוגמא, האם מסביב לבריכה יש דשא? והאם יש מיטות שיזוף מפנקות? האם יש גם מקלחות וכמה שירותים יש בוילה שאתם עומדים לשכור? אומנם זה נכון שמדובר על ילדות שחוגגות בת מצווה והן לא חייבות להתפנק מהתנאים הכי טובים שיש, אך מצד שני, בהחלט כדאי לעשות הכול כדי שיהיה להן כמה שיותר נוח. לכן כדאי לכם לא להסתפק רק בתמונות של הבריכה ושל הוילה אלא כדאי מאוד גם להגיע למקום ולראות אותו במו בעיניכם. רק בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים בחירה נכונה, מה שכמובן יוסיף לכל החוויה ויהפוך את בת המצווה לחגיגה בלתי נשכחת.

הכנת רשימת המוזמנים בת מצווה בבריכה

הטיפ הנוסף שנוכל לתת לכם לגבי ארגון של בת מצווה בבריכה, זה לבדוק כמה מוזמנים, ובעיקר מוזמנות, יש. העניין הוא שאם אתם מחלקים את אירועי בת המצווה לכמה אירועים שונים, הרי שלא תזמינו את כל הילדים לכל האירועים. שנית, רק אם תהיה לכם רשימת מוזמנים ביד תדעו איזה גודל של בריכה אתם צריכים. אם הבת שלכם חולמת על בת מצווה בבריכה שאליה מגיעים כל הילדים מהשכבה, הרי שלא תהיה לכם כל ברירה אחרת אלא לשכור בריכה ציבורית, לסגור אותה ולעשות בה את האירוע. לעומת זאת, אם מדובר על אירוע מאוד מצומצם שאליו הבת שלכם מזמינה רק את עשר החברות הכי קרובות שלה, הרי שאז וילת נופש בהחלט יכולה להוות את הפתרון הכי טוב שקיים. לכן חשוב כל כך לבדוק כמה אנשים מגיעים כי זה ישפיע על החיפוש שלכם אחר הוילה הכי מתאימה שיש לאירוע המפנק והמיוחד הזה.

מה עוד צריך להביא למקום בת מצווה בבריכה?

חשבתם לרגע שכאשר מדברים על בת מצווה בבריכה מדברים רק על הבריכה עצמה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם טועים, כי הרי יש עוד כמה פרמטרים שיקבעו האם האירוע יהיה חלומי או לא. לדוגמא, איזה אוכל יוגש לילדות שמגיעות לחגוג עם הבת שלכם בת מצווה? הרי אי אפשר להזמין את האורחים, אפילו אם הם צעירים, ליום שלם של בילויים ולא לפנק אותם באוכל טוב. לכן כדאי לחשוב על הדברים האלה מראש ולראות איך אתם מעדיפים להתארגן. לדוגמא, האם אתם רוצים לבשל בעצמכם את האוכל וכך לחסוך כסף? בהחלט אפשר להבין אתכם אם אתם מעדיפים לא לבחור באופציה הזאת שכן מדובר על עבודה מורכבת מאוד שתגזול מכם הרבה אנרגיות. לכן אפשרות טובה יותר תהיה בדרך כלל הזמנת שירותי קייטרינג מסוג כזה או אחר, כי אתם יכולים להיות בטוחים שכל האורחים של הבת שלכם יהיו רעבים בשלב כלשהו. בדרך כלל כבר כאשר אנחנו מתקרבים לבריכה או לים אנחנו מרגישים כיצד הרעב מתחיל לחלחל בנו ולכן בהחלט כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של הזמנת שירותי קייטרינג מתקדמים. מה שכן, כדאי להשקיע בבחירת שירותי הקייטרינג כי הילדים של היום הם הרבה יותר אניני טעם מאשר מה שהיה בעבר והם לא יסכימו לאכול כל דבר.

המוזיקה המתאימה ביותר לאירוע בת מצווה בבריכה

זה נכון שאם מדובר על בת מצווה בבריכה שכוללת מעט משתתפים לא חובה להזמין תקליטן, אך גם במקרים כאלה כדאי יהיה להכין את רשימת ההשמעה המוזיקלית מראש. לעומת זאת, אם מדובר על בריכה עירונית שאתם סוגרים כדי לחגוג בה את האירוע הגדול הזה, הרי שלא יהיה תחליף להזמנת תקליטן כמה שיותר מנוסה ומקצועי. כך תוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם, ובעיקר המוזיקה בו, מופקדת בידיו של איש מקצוע שיודע איך לגרום לכל הילדים לרקוד במים. מוזיקה תמיד משפיעה על אירועים כמו בת מצווה ובר מצווה ולכן כדאי להתארגן מראש בעניין הזה. בנוסף לכך, בנושא המוזיקה בהחלט כדאי יהיה לפנות גם אל הילדה ולשאול לדעתה, כי טעמם המוזיקלי של ילדים בני 12 בדרך כלל יהיה שונה מטעמם המוזיקלי של אנשים מבוגרים. לכן, אומנם זה מצטער אך עובדתי: אתם לא תוכלו להיות אלה שמכינים את רשימת ההשמעה. עדיף שהילדה תעבוד על הנושא הזה עם התקליטן, במידה ואתם אכן מזמינים איש מקצוע שיהיה אחראי על הצד הזה של האירוע.

אל תשכחו להכין הזמנות בת מצווה בבריכה

אפילו אם מדובר על בת מצווה בבריכה שמוזמנות אליה רק החברות הכי טובות של הבת שלכם, אין ספק שכדאי יהיה להכין גם הזמנות. כל אירוע דורש הזמנות, אפילו אם הן דיגיטליות ואפילו אם אתם לא חושבים להדפיס אותן בסופו של דבר. העניין הוא שכאשר מזמינים מישהו לאירוע כמו בת מצווה בבריכה על ידי הזמנה מכובדת ויפה, זה כבר יוצר יותר ציפיות ונותן נופח חגיגי יותר לעניין. לכן, אחרי כל ההשקעה שלכם זה לא באמת הגיוני לחסוך דווקא על ההזמנות, אז למה שלא תתחילו לעצב אותן עוד היום?

מדוע חשוב לתכנן את התקציב בת מצווה בבריכה?

בת מצווה בבריכה, כמו אירוע באולם, זו הוצאה כלכלית שלא תמיד פשוט להתמודד איתה. זה לא משנה אם אתם סוגרים בריכה גדולה לכל האירוע הזה או שאתם שוכרים וילת נופש, כי בכל מקרה חשוב שתדעו גם לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים. האם באמת חובה להוציא הון עתק? האם יש לכם כסף לכל האירוע שאתם מתככנים או שזה אח”כ יביא את החשבון שלכם לחובות כבדים? קחו בחשבון את המצב הכלכלי שלכם ואת היכולות שלכם מהבחינה הזאת, כי אומנם תרצו לשמח את הילדה אך חשוב לשמור על פרופורציות.

שום דבר לא נמצא!