כל מה שרציתם לדעת על בר מתוקים לבר מצווה?

עבור הורים רבים הרגע הזה שבו הבן שלהם מגיע לגיל 13 הוא רגע מאוד מרגש. אומנם זה נכון שבמשפחות דתיות הדגש הוא יותר סביב העלייה לתורה וסביב כל מה שקשור לעניין הזה, אך בכל המשפחות תמיד עושים גם חגיגה מאוד גדולה לנער. העניין הוא שביהדות גיל 13 אצל בנים מסמל את הגיל שבו הם מפסיקים להיות ילדים והופכים להיות נערים אחראים לכל דבר, מה שמסביר מדוע נהייתה מסורת לחגוג זאת בצורה מכובדת ויפה. אצל הבנות החגיגה זאת היא כמובן סביב גיל 12 ולכן ברור מדוע אתם מתרגשים בין אם זה בר המצווה של הבן ובין אם זו בת מצווה של הבת. יש הרבה מאוד משימות שעומדות בפניכם, ההורים, בהקשר של הפקת האירוע ולכן, אם אתם יכולים לחשוב על כל הפרטים מראש ולתכנן את האירוע בצורה מושלמת, מדוע שלא תעשו זאת? ההיגיון אומר שאם אתם כבר משקיעים, מזמינים את כל הקולגות מהעבודה ואת כל בני המשפחה, הרי שהמטרה צריכה להיות יצירת אירוע בלתי נשכח. זו הסיבה שבגללה כדאי יהיה לחשוב גם על שילוב של כמה אלמנטים מיוחדים כמו בר מתוקים לבר מצווה או בר מתוקים לבת מצווה, כי למה לא בעצם? הרבה אנשים כבר עשו זאת בבר מצוות של הילדים ואין ספק שכולם יצאו מרוצים כך שאין ספק שגם לחגיגה שלכם זו אופציה שיכולה לתרום רבות.

למה כדאי לשלב בר מתוקים לבר מצווה?

אין ספק שבאירועים כמו בר מצווה או בת מצווה יש לא מעט דברים חשובים שיכולים לקבוע ולהשפיע על השאלה איך נזכור את האירוע הזה גם בעוד הרבה שנים. לדוגמא, השאלה איך הילד היה לבוש, איך הוא הקריא את הברכה שלו לאורחים או השאלה איזו מוזיקה הושמעה באירוע. בנוסף לכך, גם שירותי הקייטרינג הנבחרים יכולים להשפיע כמובן על הצלחת האירוע ועל איך שנזכור הכול ולכן יש לתת על כך את הדעת. כאשר מדברים על אוכל לאירועים כאלה לא מדברים רק על המנות הראשונות או העיקריות, כי מה עם המתוקים? האמת היא, שאם חשבתם לרגע שרק ילדים אוהבים מתוקים ורק בגללם כדאי לשלב גם בר מתוקים לבר מצווה, כדאי שתדעו שאתם טועים. יש הרבה מאוד אנשים מבוגרים שמעידים על כך שהם עצמם תמיד מחכים, בכל האירועים האלה, לקינוח. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם תשלבו בר מתוקים לבר מצווה בחגיגה של הבן שלכם, הרי שזה יעורר התלהבות רבה בקרב האורחים.

מה צריך לכלול בר המתוקים?

בבואנו לבדוק על מה בדיוק מדברים כאשר מזכירים את האופציה של בר מתוקים לבת מצווה או לבר מצווה, אנחנו רואים שהשמיים הם הגבול. כלומר, יכול להיות שבר המתוקים הראשון שניתן היה לראות באירועים כאלה ואחרים כלל בעיקר עוגות ועוגיות, אך היום זה הרבה מעבר לכך. לכן, כאשר אתם מנסים לבחור איזה בר מתוקים לבת מצווה כדאי יהיה לשלב בחגיגה של הבת שלכם, חשוב לבדוק מה בדיוק מוגש בו לאורחים. אם, לדוגמא, אתם שייכים לאותם האנשים שאוהבים מאוד גדילה וזה כל מה שנדמה לכם שהאורחים שלכם יכולים לרצות, תוכלו להזמין בר מתוקים שכולל אינספור טעמים של גלידות. לעומת זאת, אם הבן שלכם אוהב סוכריות גומי וכך גם החברים שלו, למה שלא תזמינו בר מתוקים לבר מצווה עם מגוון רחב של סוכריות? יש היום בר מתוקים בכל סגנון שתרצו ויש אפילו אפשרות לשלב גם בר מתוקים עם מתוקים ללא סוכר! בצורה כזאת אפילו האורחים שלכם שקצת יותר רגישים לסוכר או שמנסים לשמור על הדיאטה ימצאו מה לאכול ולכן זה כדאי.

ההקפדה על הגיוון

עוד נקודה שכדאי לקחת בחשבון כאשר חושבים על בר מתוקים לבר מצווה או לבת מצווה, זו שאלת הגיוון. כלומר, יש לכם בוודאי לא מעט מוזמנים שיגיעו לחגיגה ולכן ברור מדוע אתם מעדיפים שכולם ירגישו כמה שיותר בנוח. משמעות הדברים היא שצריך לחשוב לא רק על המתוקים שאתם בעצמכם הייתם אוהבים למצוא בבר כזה, אלא כדאי לחשוב גם על הטעם של רוב האנשים. במילים אחרות, אם אתם יכולים להזמין בר מתוקים לבר מצווה שיש בו כמה שיותר סוגים שונים של מתוקים, זה עדיף. כך תוכלו להיות בטוחים שבין אם האורחים שלכם אוהבים פירות, שוקולד או גבינות מסוגים שונים, הרי שתמיד הם ימצאו מה לאכול בבר המתוקים.

איך נראה בר המתוקים שלכם?

ממש כפי שתרצו להיות בטוחים שהמנות שמוגשות לאורחים שלכם במהלך האירוע נראות יפות ולא רק בעלות טעם נפלא, כך צריך לקרות גם עם בר המתוקים. כלומר, אפילו בתחום של בר מתוקים לבת מצווה ולבר מצווה יש אפשרות לבחור בין ברים שונים שחלקם מעוצבים ויפים יותר מאחרים. אל תשכחו שהאורחים שלכם באירוע אוכלים, קודם כל, עם העיניים, וזה אומר שבר המתוקים צריך להיראות כמה שיותר מזמין. הוא צריך להיות לא רק נקי אלא גם צבעוני, מגוונים וכל מה שעליו צריך להיות מסודר בצורה שמעוררת תיאבון. לכן, בבואכם לבחור איזה בר מתוקים כדאי יהיה לשלב בחגיגה, כדאי שתשימו לב גם לנושא העיצוב, כי אם אפשר להזמין בר מתוקים יפה במיוחד, אז למה להתפשר על פחות מזה? בר מתוקים יפה הוא כזה שיש סביבו גם ריח נהדר, בין אם זה של וופל בלגי, של שוקולד חם או של כל דבר אחר. חשוב להבין שכאשר מדברים על אוכל, בין אם זה על מנות עיקריות ובין אם זה על המתוקים, יש משמעות לכל החושים שלנו. לכן חשוב לבחור בר מתוקים שמכל הבחינות ייראה מזמין, מעורר תיאבון וכזה שאנשים לא ישכחו כל כך מהר אחרי שהאירוע יסתיים.

מה כולל השירות בהקשר של בר המתוקים?

יש לא מעט חברות מקצועיות של קייטרינג ושל אירועים אשר מספקות, בין היתר, שירות כמו בר מתוקים לבר מצווה. עם זאת, לא בכל החברות תקבלו בדיוק את אותו הדבר תמורת הכסף שאתם משלמים ולכן חשוב לבדוק על מה בכלל שילמתם. כלומר, האם ברגע המתאים בר המתוקים פשוט יוכנס לאולם האירועים? או שמדובר על בר מתוקים שיעמוד שם כל הזמן והאורחים יוכלו לגשת אליו לכל אורך האירוע? בנוסף לכך, האם ההסכם עם החברה שממנה אתם מזמינים את הבר כולל את המילוי של כל מה שנגמר או שאם משהו נגמר אז הוא פשוט נגמר? לדוגמא, אם חלק ממה שיש בבר המתוקים אלה הן סוכריות גומי ואם הסוכריות נגמרו, האם זה אומר שלא ימלאו אותם לטובת האורחים הבאים? שימו לב לעוד פרט חשוב: האם יעמוד מלצר, או איש מקצוע מטעם החברה שמשכירה לכם את הבר, מאחורי הבר וייתן שירות? אם, לדוגמא, מדובר על בר מתוקים לבת מצווה שיש בו גם גלידות, זה בהחלט יכול לעזור אם יהיה מלצר שיציע את הגלידות לאורחים. זה יסייע גם בשמירה על הסדר ועל ההיגיינה ולכן לא כדאי לוותר על הפרט הזה.

מאיזו חברה כדאי להזמין בר כזה?

כפי שקורה לגבי שירותי הקייטרינג שבוודאי תרצו להזמין, כך קורה גם לגבי בר המתוקים. כלומר, יש הרבה חברות שיכולות להציע לכם את השירות אך לא בכולן מחכה לכם הטוב ביותר. מעבר לכל הפרמטרים שכבר הזכרנו ושיכולים לעזור לכם בבחירת בר המתוקים המתאים ביותר, יש גם משמעות לשאלה כמה תשלמו, מה כולל המחיר והאם החברה שאליה פניתם מאוד מנוסה. לדוגמא, האם הבר מספיק יציב? או שאם תהיה רוח באירוע זה עלול לגרום לבר להיראות פחות יציב ועלול, חלילה, גם להפיל אותו? האם החברה שאליה התכוונתם לפנות להזמנת שירות כמו בר מתוקים לבת מצווה זו חברה וותיקה? והאם יש מי שימליץ עליה ועל השירות שלה? במידה ואתם רוצים לשלב בבר המתוקים שלכם גם וופלים מכל מיני סוגים או עוגות, אין ספק שיש גם משמעות לשאלת הטריות. אתם לא באמת מתכוונים להגיש לאורחים שלכם אוכל שאינו טרי ולכן חשוב שתבדקו את כל הפרטים האלה מבעוד מועד.

בואו לטעום כל מה שיש בבר המתוקים

סביר להניח שכאשר בחרתם חברת קייטרינג להזמנת שירות לבר המצווה או לבת המצווה של הילדה באתם לטעום את האוכל. יש בכך היגיון, כי הרי אי אפשר להזמין אוכל לאירועים כאלה ולא לדעת מה מוגש והאם הטעם באמת טעים. לכן אנחנו ממליצים לכם לעשות בדיוק את אותו הדבר גם עם בר המתוקים, מה גם שלטעום הכול בחינם זו הנאה גדולה! כל חברה רצינית שיכולה לספק לכם בר מתוקים לבר מצווה יכולה גם להזמין אתכם לערב טעימות שבו יגישו לכם את כל המתוקים מהבר. אומנם זה נכון שלא כל אחד מאיתנו יוכל לטעות הכול, אך אם תגיעו שני הורים ושני ילדים לערב הטעימות הזה, תוכלו לקבל תמונה מספיק ברורה לגבי בר המתוקים. האם הגיוון בו מספיק רחב? האם הטריות בשיאה? האם המתוקים באמת טעימים? את כל אלה כדאי לכם לבחון כאשר אתם מוזמנים לערב טעימות מהבר כי בצורה כזאת תוכלו להיות שלמים יותר עם ההחלטה שתקבלו.

שירות אדיב מבעלי החברה

אומנם מהחברה שממנה תשכירו את הבר תקבלו אולי רק את שירותי בר המתוקים, אך זה עדיין לא אומר שאתם צריכים לוותר על האדיבות בשירות. כל שירות שאתם מזמינים לחגיגה כמו בר מצווה או בת מצווה יעלה לכם כסף, ולכן זה טבעי שתרצו לקבל שירות אדיב, מקצועי ולבבי. זה נכון בין אם מדובר על השירות שאתם תקבלו ישירות מבעלי החברה ובין אם מדובר על השירות שהאורחים שלכם יקבלו ממי שיעמוד מאחורי הבר. לכן יש לשים לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים הללו כי הם אלה שבסופו של דבר קובעים את החוויה שתעברו – אתם והאורחים שלכם.

קבלו מספר הצעות מחיר

לבסוף, אנחנו רוצים להזכיר לכם שגם בנושא של בר מתוקים לבר מצווה, יש מקום להשוואת מחירים. מעצם העובדה שיש כמה חברות שיכולות לתת לכם שירות בתחום הזה, טבעי שגם יהיו מחירים משתנים בין החברות השונות. למעשה בימינו קשת המחירים רחבה ולכן לא בטוח שאתם חייבים להזמין את בר המתוקים שלכם מהמקום הכי יקר שיש. במקום זה אנחנו ממליצים לכם לקבל הצעות מחיר מפורטות מכמה חברות, להשוות ביניהן ולראות איפה העסקה הכי משתלמת. אתם תראו שבסופו של דבר, כשבסיום האירוע יגיע גם בר המתוקים, האורחים שלכם יהיו מדושנים מעונג ולא יפסיקו לדבר על האירוע שהפקתם עבורם.

שום דבר לא נמצא!