מסיבת בת מצווה של הילדה הקטנה שנולדה רק לפני כמה שנים הגיעה לגיל בגרות ועומדת לחגוג בת מצווה ואתם לא מבינים ולא יודעים מה לעשות כדי לצאת מהפלונטר הזה? אז הנה לכם רשימה של בונוסים הקשורים בתהליך הפקת מסיבת בת מצווה.

מיהו קהל המטרה של המסיבה

לפני שאתם עומדים להפיק מסיבת בת מצווה רצוי לבחון היטב את השאלה מיהו היעד האמור להגיע לאירוע , האם מדובר בבני נוער בלבד או אולי גם המשפחה המורחבת . מסיבות בת מצווה רבות מתאפיינות בקהל בורגני הכולל בתוכו אנשים מסוגים שונים וגילאים שונים.

איפה תיערך המסיבה

מסיבות בת מצווה יכולות להיערך במקומות שונים, יש מי שתערוך מסיבת בת מצווה במועדון או ב- מסעדות לאירועים, ויש מי שתשקול אפשרות של מסיבת בת מצווה בגן אירועים או באתר היסטורי הנמצא באמצע היער. מה שחשוב הוא שהמקום שבו תיערך הבת מצווה יהיה נגיש ונוח לקהל האורחים.

אוכל ברמה גבוהה

יש היום שפע של אופציות לאוכל שיוגש במהלך מסיבות בת מצווה ו-מועדונים לבת מצווה , יש מי שמחליט להגיש מטעמים עממיים לאורחים באמצעות בר אקטיבי או דוכני מזון ויש מי שמחליט על שירותי קייטרינג מפוארים המגישים מנות ברמה. הכל כמובן בהתאם לתקציב של המשפחה החוגגת ולסגנון הקייטרינג המועדף עליה.

תקליטן מוסיקה במסיבה

עוד פרמטר חשוב הוא התקליטן של המוסיקה שתושמע במהלך מסיבת בת המצווה גם כאשר החוגגים לובשים כיפות לבר מצווה, יש מסיבות בת מצווה שבהן המוסיקה היא של הרכב ג’אז ויש כאלו המעדיפים תקליטן מקפיץ או דווקא מעגל מתופפים או אולי קריוקי שבו משתתפים החוגגים. אם מדובר במסיבה בהתראה קצרה, אפשר תמיד לארגן דיסקים טובים בעצמנו.

מה תהיה התכנית המסודרת למסיבה

איך נשעשע את האורחים איזו אטרקציה בידורית נציג בתוכן, האם נסתפק במה עמדות פלייסטישן, או שנציג בפניהם מופע אש, או אולי מופע פירוטכניקה מדהים או אולי נערוך להם סדנה משעשעת. כאמור יש אין סוף אפשרויות אבל חשוב לזכור שרצוי שהתכנית האמנותית תהיה מתאימה לקהל היעד שמגיע למסיבה.

הכנת דרשה לאירוע

אחד המרכיבים הקבועים בכל טקס בת מצווה הוא המרכיב של דרשה, גם כאן התפתחו להן כל מני וריאציות , יש בנות הנושאות דרשה שכתבו בעצמן, ויש בנות שנושאות דרשה בסגנון הראפר, וכך הלאה והלאה קדימה קדימה.

מי יפיק את האירוע

האם ניתן לאח שלנו שהוא חובב צילום לצלם את האירוע או אולי שאולי נזמין חברה המספקת שירות של צילום אירועים מקצועי ורציני, ואולי נפיק גם קליפ או מצגת כלשהי.